Навчання масажу в центрі “Весніна Груп”

Навчання масажу в центрі “Весніна Груп”

Навчання масажу в центрі Весніна Груп

Пропонуємо Вам популярні в Харкові курси масажу, які надані центром «The Vesnina Group» – центром професійного навчання! Курси масажу – це спеціально розроблена програма з навчання та підготовки фахівців в області професійного масажу. Вас чекає навчання у досвідчених фахівців, сучасні технології та значна матеріально-технічна база, що забезпечує ефективне навчання!

Масаж має приголомшливі лікувальні властивості та має релаксаційний ефект. Давні традиції азіатських країн відкрили для нас десятки різновидів та технік масажу, які широко використовуються в сучасній медицині для лікування різних видів захворювань. Наші курси масажу звільнять Вас від необхідності довго чекати своєї черги на масаж, а також допоможуть заощадити ваші фінанси, які тепер не потрібно витрачати на фахівців!

Курси масажистів, які Ви пройдете в центрі «The Vesnina Group», допоможуть Вам надалі в вигідному працевлаштуванні в сфері масажних послуг.

Курси масажу є короткостроковими – вони заберуть у Вас мінімум вашого особистого часу, та Ви зможете легко навчитися з основною професійною діяльністю. Курс розрахований на 44 академічних години, тобто 1,5 місяця.

Чому саме курси масажу в центрі «The Vesnina Group»?

  • Навчальні курси масажу спрямовані на підготовку фахівців у сфері масажних послуг та орієнтовані на українського споживача послуг.
  • Навчання ведеться під керівництвом досвідчених практикуючих майстрів масажу з використанням сучасних технологій та солідної матеріальної бази, що дозволяє підготувати фахівців європейського рівня.
  • Результати учнів знаходяться під контролем та постійно тестуються в процесі підготовки. Існує можливість відточувати майстерність та отримувати більш високу кваліфікацію за допомогою спеціально розроблених програм.
  • Кожному гарантується персональний підхід, а зміст курсу та графік занять буде складено з урахуванням індивідуальних вимог кожного.
  • Курси масажу в центрі «The Vesnina Group» доступні всім бажаючим, а їх зручне розташування в Харкові буде зручним для вас.
  • Після закінчення курсів сприяємо працевлаштуванню в Харкові. Видається Сертифікат двома мовами.

Детальніше про наших викладачів та програму курсів масажу – тут

comments powered by HyperComments