Мотивація до успіху

Мотивація до успіху

Мотивація до успіху

Коли я полюбив себе, я зрозумів, що туга та страждання – це тільки попереджувальні сигнали про те, що я живу проти своєї власної істини. Сьогодні я знаю, що це називається «БУТИ СОБОЮ».

Коли я полюбив себе, я зрозумів, як сильно можна образити когось, якщо нав’язувати йому виконання моїх же власних бажань, коли час ще не настав, та людина ще не готова, особливо, коли ця людина – я сам. Сьогодні я називаю це «ПОВАГОЮ».

Коли я полюбив себе, я перестав бажати іншого життя, та раптом побачив, що життя, яке мене оточує зараз, надає мені всі можливості для зростання. Сьогодні я називаю це «ЗРІЛІСТЬ».

Коли я полюбив себе, я зрозумів, що за будь-яких обставин я перебуваю в правильному місці в правильний час, та все відбувається виключно в правильний момент. Я можу бути спокійним завжди. Тепер я називаю це «ВПЕВНЕНІСТЬ В СОБІ».

Коли я полюбив себе, я перестав красти свій власний час та мріяти про великі майбутні проекти. Сьогодні я роблю тільки те, що приносить мені радість та робить мене щасливим, що я люблю та що змушує моє серце посміхатися. Я роблю це так, як хочу, та в своєму власному ритмі. Сьогодні я називаю це «ПРОСТОТА».

Коли я полюбив себе, я звільнився від всього, що приносить шкоду моєму здоров’ю – їжі, людей, речей, ситуацій. Всього, що вело мене вниз та відвертало з мого власного шляху. Колись я називав це здоровим егоїзмом. Сьогодні я називаю це «ЛЮБОВ ДО САМОГО СЕБЕ».

Коли я полюбив себе, я перестав завжди бути правим. І саме тоді я став все менше й менше помилятися. Сьогодні я зрозумів, що це «Скромність».

Коли я полюбив себе, я припинив жити минулим та турбуватися про майбутнє. Сьогодні я живу тільки справжнім моментом та називаю це «ЦІЛІСНІСТЬ».

Коли я полюбив себе, я усвідомив, що розум мій може мені заважати, що від нього можна навіть захворіти. Але коли я зміг пов’язати його з моїм серцем, він відразу став моїм цінним спільником. Сьогодні я кличу цей зв’язок «МУДРІСТЬ СЕРЦЯ».

Нам більше не потрібно боятися суперечок, конфронтацій, проблем з самими собою та з іншими людьми. Навіть зірки стикаються, та з їх зіткнень народжуються нові світи. Сьогодні я знаю, що це є «ЖИТТЯ».

Ч. Чаплін

comments powered by HyperComments