Масаж в Харкові

Масаж в Харкові

Масаж в Харкові

Масаж є найдавнішим лікувальним засобом людства. Що тисячі років назад, що зараз масаж успішно практикується для поліпшення здоров’я і настрою.

Масаж – це найдоступніший і природний спосіб оздоровлення людини. Коли ми заспокоюємо дитину, ми її гладимо, ми потираємо забите місце, щоб полегшити біль, ми обіймаємо людину, коли бажаємо її втішити або підтримати емоційно, при цьому ми здійснюємо перші рухи масажу «погладжування».

Мистецтво масажу активно використовувалося стародавніми китайськими лікарями і індійськими жрицями для лікування найрізноманітніших захворювань і продовження життя і молодості. З Єгипту, разом з розтиранням тіла різними маслами і цілющими мазями масаж досяг Стародавньої Греції, де зайняв своє вагоме місце в відомій грецькій системі фізичного виховання дітей з самого маленького віку. Особливий розвиток масаж отримав в Стародавньому Римі, де активно застосовувався, починаючи від імператора, закінчуючи простими смертними.

Записатися на масаж

Що ж такого корисного в масажі?

  1. Впливаючи на шкіру за допомогою масажу здійснюється благотворний вплив на різні системи нашого організму – нервову, серцево-судинну, лімфатичну систему, саме виражений вплив відбувається на м’язи. Масаж є найкращим засобом релаксації і відновлення.
  2. П’ятихвилинний масаж за ефектом перевершує двадцятихвилинний пасивний відпочинок. Масаж підсилює потік крові і лімфи, що благотворно впливає на усунення застійних явищ і набряклості.
  3. Самопочуття і настрій значно поліпшується, часті відгуки, що після сеансу масажу – відчуття польоту. Такі асоціації викликані в першу чергу приємним відчуттям легкості після процедури, крім того, будь-який масаж розслабляє, а через 1-2 години відчувається приплив сил, з’являється життєва енергія, активність.
  4. Масаж – це дивовижна можливість відновити життєві сили організму і підняти позитивний емоційний фон людини.

У нашому Центрі велика різноманітність масажів:

І не тільки.

comments powered by HyperComments