Лікування целюліту

Лікування целюліту

Лікування целюліту

Целюліт був завжди! Підтвердження тому – оголені моделі на картинах Тиціана, Рембрандта, Ренуара, Мане. Як тільки не боролися жінки з целюлітом, а серед них – і домогосподарки, і зірки світового масштабу, – ефект був або незначним, або непомітним.

Помилково вважати, що целюліт – доля жінок з надмірною вагою і жінок у віці. Від целюліту не в меншій мірі страждають і молоді симпатичні дівчата, які не мають проблем із зайвою вагою. Тут справа не в калоріях, а в неправильному обміні речовин. Саме тому найголовніше в боротьбі з целюлітом – комплексний підхід. У Центрі здоров’я, краси та успіху The Vesnina Group до Ваших послуг – великий вибір процедур, які допоможуть раз і назавжди позбутися від «апельсинової» кірки.

нашому Центрі підібраний весь спектр послуг для корекції фігури:

ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ

Вакуумно-роликовий масаж

кщо Вам кажуть, що позбутися від целюліту можна – не вірте! Вакуумно-роликовий масаж – ідеальна методика лікування цієї проблеми.

В основі методу лежить глибокий вплив вакууму на шкіру, м’язи і підшкірно-жирову клітковину. Вакуумний масаж стимулює кровообіг і лімфовідтік, сприятливо діє на роботу сальних і потових залоз, розслаблює м’язи. Після вакуумного масажу проходять набряки і застійні явища. Вакуумний масаж допомагає при целюліті другого і третього ступеня, іншими словами досить занедбаних стадій деформації тканин. Целюлітні відкладення просто руйнуються під дією вакууму, жировий прошарок зменшується, а разом з ним йде і зайва вага.

Завдяки досвіду й умінням кваліфікованих фахівців, досягаються наступні результати: зменшується об’єм сідниць, бічних поверхонь стегон, внутрішньої поверхні стегон, жирового прошарку живота, сідниць, талії, рук.

МЕЗОТЕРАПІЯ

Мезотерапія

У боротьбі з целюлітом необхідно розуміти: мало боротися з наслідком, необхідно усувати причину. Мезотерапія – гідний конкурент пластичної хірургії, особливо – в області ліпосакції. Метод мезотерапії бореться з причиною, а не наслідком, дозволяючи повернути шкірі втрачений тонус, впоратися з целюлітом, позбутися проблеми застою рідини в тканинах.

Мікроін’єкції в проблемні зони дозволяють повернути шкірі втрачений тонус, впоратися з целюлітом, позбутися проблеми застою рідини в тканинах. Вони безболісні і не викликають алергії, а сама процедура не змусить Вас відмовитися від звичайного життя.

А також:

Кому необхідна корекція об’ємів тіла?

Якщо вам необхідна корекція фігури в Харкові, наш Центр пропонує високоефективні процедури, які дозволять вирішити цілий ряд проблем зі здоров’ям і тонусом шкіри, м’язів, суглобів і системи кровообігу (окрім вирішення основного завдання – зменшення об’ємів тіла і усунення целюліту). У нашому Центрі Ви отримаєте помітний і довгостроковий результат, саме тому пацієнти рекомендують своїм друзям і близьким наших фахівців.

Першочергова задача, яку ми успішно вирішуємо – боротьба зі стійкими жировими відкладеннями. У першу чергу наші послуги потребують люди, чия зайва вага не прибирається за допомогою дієт і фізичних навантажень. Крім того, до нас звертаються клієнти зі зниженим тонусом шкіри – наслідком стрімкої втрати ваги, пологів або вікових змін. Ручні методики в поєднанні з апаратними впливами дозволяють добре підтягнути шкіру, повернути їй еластичність і пружність, усунути складки і неестетичні розтягнуті ділянки, відновити лімфодренаж.

Більш докладно про кожну з застосовуваних нами методик (а також про існуючі протипоказання) ви також зможете дізнатися на нашому сайті або на попередній консультації в Центрі.

comments powered by HyperComments