13 фактів про масаж

13 фактів про масаж

13 фактів про масаж

 1. Дотики масажиста можуть знизити частоту серцевих скорочень і знизити кров’яний тиск.
 2. Масаж стимулює вироблення ендорфінів (природних болезаспокійливих засобів організму), тому материнські обійми можуть допомогти зменшити болі у дитини.
 3. Шкіра – найбільший орган в тілі людини. На нашій шкірі близько 5 мільйонів сенсорних рецепторів, 3000 з яких знаходяться на кінчику пальця. Кожен раз, коли ми робимо масаж, наш мозок отримує сигнали, тому що клітини шкіри посилають їх по нервових волокнах від шкіри до мозку. Сигнал передається зі швидкістю 120 метрів в секунду, що дозволяє нам відчувати все одразу.
 4. Часовий масаж позитивно впливає на організм, також як 7-8 годинний сон.
 5. Масаж може бути найстарішою формою медичної допомоги. На малюнках єгипетської гробниці Акмантора 2330 рік до н.е. (також відомої як «гробниця лікаря»), зображені двоє чоловіків, яким роблять масаж ніг і рук.
 6. Юлій Цезар робив масаж кожен день для лікування своєї епілепсії.
 7. Гіппократ, батько сучасної медицини, широко пропагував використання масажу. Він назвав його «анатріпсісом» – що означає «втирати».
 8. У стародавній Греції олімпійські атлети робили масаж після тренувань. Служителі, які виконували масаж, були дуже добре обізнані про м’язи та їх біомеханіку під час фізичних вправ, вони можуть вважатися найпершими спортивними масажистами.
 9. У 1996 році масаж офіційно був вперше використаний в якості основного медичного обслуговування на Олімпійських іграх в Атланті.
 10. Масажуючи верхню, середню і нижню зовнішні частини вушних раковин один раз в день, Ви поліпшите вашу імунну систему.
 11. Люди з порушеннями травлення, які робили масаж три рази в день протягом десяти днів, швидше набирали вагу і виходили з лікарні на шість днів раніше, ніж ті, хто цього не робили.
 12. Масаж користується великою популярністю серед різних вікових груп: 18-24 років (17%); 25-34 років (26%); 35-44 років (20%); 45-54 років (17%); 55-64 років (15%); І більше 65 років (5%).
 13. Жінки люблять масаж більше, ніж чоловіки. Дослідження показують, що 60 відсотків усіх споживачів масажу становлять жінки.

Записатися на масаж

comments powered by HyperComments