Масаж – перешкода майбутніх проблем

Масаж – перешкода майбутніх проблем

Масаж - перешкода майбутніх проблем

Тривала апатія, сонливість, дратівливість, надмірна вага змушують нас приймати різні ліки. Але мало хто приймає рішення сходити на сеанс масажу.

Рух це життя! Ці слова несуть глибокий сенс. Адже здоровий опорно-руховий апарат є базовою основою здоров’я всього організму.

На жаль, людина 21-го століття часто по своїй волі, а іноді примусово (робота, навчання) дуже мало рухається. В результаті – мала активність деяких систем організму, з часом слабшають і перестають брати участь в життєзабезпеченні людини. І що ми маємо? Букет лікарських призначень і довгі черги в поліклініці … (в кращому випадку)

Багато хвороб виникають через порушення проходження по енергетичним каналам енергії. В одному місці енергія знаходиться в надлишку, а в іншому її немає. У місці надлишкової енергії м’язи перенапружуються, відбувається порушення роботи інших систем організму, що викликає здавлювання верхівок нервових стовбурів. Виникає дегенерація нервово-м’язової системи. На цьому тлі створюються сприятливі умови для виникнення набряків, пухлин.

Про масаж в основному згадують при різних хворобах суглобів, але не як про засіб загального оздоровлення. Масаж сприяє відновленню гармонії в системі організму.

Але є одне “але”. Масаж повинен проводитися регулярно, можливі короткі перерви, проте після них необхідно обов’язково повернутися до цього методу оздоровлення.

Записатися на масаж

Хороший масаж допомагає відновити кровообіг і лімфоток в м’язах, шкіряному покриві, кістковій системі.

Масаж однаково сприятливо впливає на тіло і на психіку людини. Погладжування і тиск в певному ритмі значно збільшують швидкість потоку крові в організмі, в результаті насичення крові киснем збільшується, тонизуються слабкі м’язи, а більш сильні і затиснуті розслабляються.

Варто замислитися, адже можна уникнути великих проблем зі здоров’ям у майбутньому. Тому, сумлінне ставлення до свого тіла має величезне значення у фізичній і розумовій продуктивності.

У нашому Центрі представлені наступні види масажу: загальний, лікувальний, іспанський, 3Д масаж, остеопатичний, класичний, спини, шийно-комірцевої зони і не тільки…

comments powered by HyperComments