Логопедична ритміка

Логопедична ритміка

ЛогоритмікаКожен з батьків дітей трьох, чотирьох, п’яти років, шести років шукає додаткові розвивальні заняття.

Поєднати інтелектуальний, творчий, фізичний, емоційний та музичний розвиток: тобто всебічно та гармонійно розвивати дитину без напруги, без багатогодинних сидінь за столом, можливо, якщо вибрати логоритміку.  Логоритміка – це як раз той вид занять, який допоможе в ігровій формі досягти гармонійного, багатогранного розвитку дитини.

Якщо батьки зацікавлені в цьому, запрошуємо на заняття з логоритміки в центр «The Vesnina Group». З дітьми будь-якого віку треба грати! Гармонійний розвиток можливий тільки через гру.

Логоритміка – це один з цікавих напрямків музично-ритмічного розвитку дітей, це об’єднання музики, руху та мови. Адже слово теж має ритмічну основу, мова має музичну складову.

Діти активно пізнають світ та їм потрібне спілкування, соціалізація …
Все це на заняттях є! Основне завдання – це мовний розвиток, в різних видах діяльності, тому що мова – це спосіб спілкування, а ще це основа інтелектуального розвитку, мислення. Ми мислимо словами, та дитина, навчаючись говорити, вчиться і мислити. Саме комплексний підхід, поєднання рухової, мовної та музичної діяльності дуже ефективний для дітей будь-якого віку.

На заняттях з логоритміки розвивається фантазія, та діти висловлюють себе через рух – все це елементи творчості. Виступаючи в різних ролях, діти пропускають ці образи через себе. Фантазія та перші творчі прояви – це ключик до розвитку взагалі всіх здібностей, які знадобляться їм у дорослому житті, допоможуть знайти себе в житті та стати успішніше.

Заняття з логоритміки дуже багатогранні.
Багато музичних дій: діти вчаться слухати, вчаться чути, емоційно реагувати на музику, розвивається почуття ритму, розвивається координація слуху та голосу, координація рухів, моторика. У більш ранньому віці не у всіх виходить відразу рухатися під музику. Але нічого. Вони вчаться та надалі все виходить.

Заняття з логоритміки – це не «навчання», це весела гра. Неможливо змусити дитину грати. Грає вона за власним бажанням, а наше завдання залучити її до розвивальної гри.
Це стимулює не лише їх рухову активність, а й мову.

Дорогі батьки!
Загальноприйнято, що дорослі вчать та виховують дітей. Але не треба забувати, що у наших дітей теж можна багато чому навчиться, наприклад: доброті та пробаченню, оптимізму та радісному сприйняттю навколишнього світу. І тоді нам, дорослим, буде простіше та краще зрозуміти своїх дітей, підтримати їх. Це прекрасно, якщо ми розуміємо один одного з півслова. Гра – це величезний потенціал для вас та ваших дітей.

Записатися на заняття з логоритміки в центрі «The Vesnina Group» можна за:
Email: vesninacomua@gmail.com.,
Тел.: 067-30-87-080, 093-74-35-699, 099-30-87-080.

comments powered by HyperComments