Лікувальний масаж та мануальна терапія

Лікувальний масаж та мануальна терапія

142366Лікувальний ефект систематичного масажу, цілющий вплив мануальної терапії на здоров’я, популярні вже тисячі років. Лікувальний масаж, мануальна терапія визнані також офіційною медициною та активно використовуються в відновлювальних цілях.

Запрошуємо вас на лікувальний масаж в Харкові в центрі «The Vesnina Group», де досвідчений масажист, мануальний терапевт з освітою лікаря-ортопеда проведе дійсно лікувальний масаж, з урахуванням специфіки вашого захворювання, індивідуальних показань та протипоказань. При наявності, візьміть з собою результати томограми або рентгенівські знімки. Однак, навіть якщо у вас немає знімків, в нашому центрі ви можете отримати консультацію лікаря-ортопеда, перш ніж приступити до масажу.

Як пояснити дію масажу?

Масаж активізує та прискорює рух рідини в організмі людини. А оскільки людина складається майже на 90% з води, масаж відіграє одну з основних ролей у регулюванні процесів всередині людського тіла. В організмі основними рідкими середовищами є кров та лімфа. Діє масаж не тільки на центральні судини, але й на периферичні.

Дія масажу на кровоносну та лімфатичну системи

При впливі прийомів масажу на тканини організму розширюються капілярні судини, прискорюється кровообіг, отже, поліпшується живлення клітин, підвищується температура масажованих тканин, що сприяє прискоренню окисно-відновних реакцій.

Розширюючи капіляри та венозні судини, масаж допомагає серцю в його нелегкій роботі. Він може змінювати навіть склад крові, збільшуючи кількість формених елементів та гемоглобіну. Через короткий час склад її стає тим самим. Застосовуючи різні методики, можна знизити або підвищити тиск крові.

Різні техніки лікувального масажу

Плавні, повільні рухи (погладжування) по ходу лімфатичних судин можуть спорожняти їх. А «ударна техніка» та розтирання, навпаки, значною мірою розширюють будь-які судини.

Слід зазначити, що при захворюваннях, що характеризуються запаленням та гарячковим станом, лімфатичні вузли збільшені, та масаж в цей час робити не можна: в цьому випадку масаж буде сприяти розвитку захворювання.

Аргументи на користь вибору кваліфікованого масажиста

Реалії сучасного життя такі, що у багатьом сферах існує конкуренція, не уникли цього ні медицина, ні масаж.

Якщо ви шукаєте куди піти на лікувальний масаж в Харкові, не ризикуйте своїм здоров’ям віддавши перевагу заощадити або виграти в географічній доступності – робіть масаж тільки у професіоналів та в масажних кабінетах, які заслуговують на довіру.

comments powered by HyperComments