Лікувальний масаж для дітей від професіоналів

Лікувальний масаж для дітей від професіоналів

Лікувальний масаж для дітейЦентр здоров’я, краси та успіху «The Vesnina Group» вже більше ніж 6 років пропонує різні види масажу для лікування, профілактики та просто для задоволення. Завдяки спеціальному обладнанню та майстрам з золотими руками, наш Центр полюбив Харків саме за лікувальний масаж.

Лікувальний масаж спини призначають дітям та підліткам як профілактичний та оздоровчий засіб при порушеннях постави, лікуванні сколіозу, кіфозу, кривошиї. Масаж зміцнює м’язи та разом з лікувальною гімнастикою попереджає проблеми з хребтом.

Масаж в “Весніна Груп” (Харків) для дітей та дорослих

  • Використовуємо різні техніки лікувального масажу та мануальної терапії, в залежності від показань: точковий, сегментарний, періостальний масаж, ПІР, рефлексотерапія, краніо-сакральна терапія. З успіхом застосовуються авторські методики.
  • При виконанні процедури масажу важливий індивідуальний підхід до конкретного пацієнта, з урахуванням особливостей тіла, розташування больових точок та затиснутих тканин в кожному випадку.
  • Ви можете бути впевнені в компетентності вашого майстра масажу. Процедури проводять сертифіковані фахівці з масажу, лікарі, які досконало володіють прийомами лікувального масажу для дорослих, так й лікувальним дитячим масажем.
  • Майстри масажу постійно розширюють професійний світогляд, відвідують семінари, підвищують кваліфікацію, вивчають досвід та стажуються у колег за кордоном. Плюс – використовують безцінний досвід успішно вилікуваних пацієнтів.

Важлива відмінна риса масажу в центрі “The Vesnina Group” – комплексний підхід. Робота в зв’язці з ортопедом-травматологом (у нас можна отримати консультацію разом з масажем), остеопатом, краніосакральним терапевтом, психологом – дозволяють інтенсивно домогтися лікувального результату в найкоротші терміни.

Чи повинно бути боляче під час лікувального масажу?

Масаж лікувальний – не означає болючий! Величезна помилка думати, що масаж з метою лікування обов’язково приносить біль, який потрібно терпіти. Це не вірно!

Вам коли-небудь робили масаж для «вправляння хребців», «масаж для вирівнювання спини», «масаж для корекції постави» та ін., при яких хотілося кричати від болю? Дискомфорт, напруга, пронизливі щипки та зминання, що ламають . Здається, що вас просто «розібрали по кістках». Ви в напрузі та болі. Так, деякі проблеми організму викликають певний дискомфорт під час масажу. Але болю при масажі бути не повинно! Біль з’являється при спазмованих м’язах. Хороший спеціаліст з лікувального масажу спочатку ретельно проробить затиснуті м’язи. А потім вже береться за масаж для корекції хребта або вирішення інших проблем зі спиною.

Де в Харкові безпечно пройти курс лікувального масажу та скільки це коштує?

Якщо вам призначив масаж лікар, ви вже давно відчуваєте біль або оніміння, дають про себе знати старі травми, – пройдіть курс лікувального масажу, поки хвороба піддається лікуванню цим методом. Не доводьте себе до медикаментозного лікування – це в будь-якому випадку буде дорожче.

Вартість лікувального масажу залежить від показань, ступеня складності захворювання. При проходженні курсу діє знижка. Проконсультуйтеся особисто у доктора ортопеда-травматолога за телефоном. Телефонуйте прямо зараз – ми працюємо з  8.00 до 22.00: 067-308-70-80, 099-308-70-80, 093-743-56-99

Масаж сприяє зменшенню болю в уражених відділах, знімає напругу та скутість в тканинах, активізує кровопостачання. Однак при гострому болю масаж протипоказаний, тому що можливо погіршення самопочуття. Масаж допоможе при остеохондрозі, як відновлення після травм, порушенні постави, хворобах хребта, стомлюваності та при болях м’язів тіла.

comments powered by HyperComments