Масаж класичний

Масаж класичний

Масаж класичнийЦентр «The Vesnina Group» радий запропонувати записатися на сеанс класичного масажу в Харкові. Наші професійні масажисти рекомендують не зупинятися на одноразовому відвідуванні, а пройти курс класичного масажу, який є відмінним інструментом для відновлення функцій органів та систем всього організму в цілому. Вам не знайти кращого засобу для зміцнення здоров’я та профілактики захворювань.

Трохи історії

Техніки лікувальних масажів з’явилися в далекі часи. Насправді, можна назвати масаж одним з найдавніших методів лікування, з тих, що дійшли до наших днів та характеризуються ефективністю.

Існують історичні свідчення, які говорять про те, що в Китаї масаж був широко поширений вже в третьому тисячолітті до нашої ери, а пізніше популяризувався в Японії, Індії, Греції, Римі.

Чим корисний масаж?

В основі дії масажу лежить рефлекторно-гуморальний механізм.

Масажні прийоми впливають на кровообіг, покращуючи стан капілярів шкіри, сприяючи посиленню кровопостачання масажованої ділянки. Від масажу шкіра робитися більш еластичною, пружною, гладкою. Масаж здатний впливати не тільки на масажовані ділянки, а так само на загальний гормональний фон, покращуючи стан організму в цілому.

Масаж сприяє усуненню скутості, підвищуючи гнучкість тіла, активізуючи роботу нервової системи організму.

Який буває класичний масаж

Класичний масаж буває загальним (масажується все тіло), та окремим (тільки спина або спина з шийно-комірцевою зоною, ноги та ін.).

Кому потрібен класичний масаж в Харкові

Загальний класичний масаж рекомендований з метою оздоровлення, відновлення після хвороб, реабілітації після травм.

Масаж є відмінним способом не тільки поліпшити стан здоров’я, але дозволяє розслабитися після трудових буднів, зняти психічне та фізичне напруження в кінці дня, зарядитися позитивною енергією та легкістю.

Відвідайте кваліфікованих масажистів Харкова в центрі здоров’я, краси та успіху «The Vesnina Group», щоб випробувати благотворну дію масажу на собі.

comments powered by HyperComments