Дозвольте собі творити

Дозвольте собі творити

Дозвольте собі творити

У сучасному світі, де у кожної жінки є деякі психологічні проблеми, мало хто наважується піти до психолога. Альтернативним варіантом для вирішення проблем, що склалися стане арт-терапія “Дозвольте собі творити”.

Записатися

У цій терапії кожне заняття унікальне, на них відкривається новий світ, нові техніки. Під час сеансу у Вас є можливість вибору методу його проведення, грунтуючись на рекомендаціях фахівця. Тільки, щоб досягти необхідного результату, важливо не тільки освоїти всі можливі техніки, але і регулярно відвідувати заняття, де арт-терапевт підтримає Вас і поділиться своїм досвідом.

Методи проведення:

Дозвольте собі творити

  • Малювання правою і лівою рукою;
  • Малювання гуашшю, пастеллю або акрилом, а може олівцем або ручками;
  • Малювання з відкритими і закритими очима;
  • Використання поезії, вигадування казок;
  • Ліплення з глини;
  • Створення колажів і фотографій;
  • Роботи з природними матеріалами;
  • Танці і рух, а також інші творчі методи.

Дозвольте собі творити

Дозвольте собі творити, побачте красу у всьому, щоб придбати душевну гармонію, стати справжнім і спокійним. Коли в процесі створення того чи іншого твору, жесту або позиції, Ви знайдете душевну гармонію і гармонію з самим собою, тоді зможете висловити свої думки і почуття, і вийде вирішити всі інші проблеми. Відкриється особистісний та творчий потенціал, з’явиться впевненість у собі, підуть страхи і зникне поганий настрій. Це можливість допомогти собі, поліпшити внутрішній стан і поглянути на життя з незвичайного боку, знайти нестандартні рішення будь-якої проблеми.

Дозвольте собі, не дивлячись ні на що, творити. Не потрібно володіти вокальними даними, художньою освітою або талантами в ліпленні, щоб виплеснути емоції в будь-якій обраній методиці. Висловити щось невидиме, що раніше важко було висловити словами. Зробіть його видимим і тоді знайдете незвичайний шлях вирішення проблем, що склалися. Дайте собі можливість розкритися без тиску громадської думки.

Такі заняття допоможуть реалізувати себе, зблизитися з рідними, досягти незбагненних висот, а головне, краще зрозуміти себе. А якщо у Вас все добре, що, безумовно, чудово, то відвідування такого заняття додасть масу позитиву і задоволення. Адже тут немає ніяких протипоказань!

Записатися

comments powered by HyperComments