Лікувальний масаж в Харкові. Вартість, показання, рекомендації

Лікувальний масаж в Харкові. Вартість, показання, рекомендації

Лікувальний масаж в Харкові

Центр Здоров’я, Краси та Успіху «Весніна Груп» вже більш як 7 років пропонує різні види масажу для лікування, профілактики і просто для задоволення. Завдяки спеціальному обладнанню і фахівцям з вищою медичною освітою, наш Центр славиться серед харків’ян саме лікувальним масажем з 4 причин:

 • в нашому центрі ви завжди можете отримати консультації практикуючого лікаря ортопеда – травматолога для дорослих, дітей і підлітків.
 • якщо вам необхідний лікувальний масаж, доктор попередньо надасть вам консультацію, вивчить ваші рентгенівські знімки, результат томограми, історію хвороб (якщо вони у вас є). Вас не будуть «просто гладити» або «переминати кістки». Вам буде надана професійна допомога тією технікою масажу, остеопатії, мануальної терапії, яка необхідна саме Вам.
 • лікувальний масаж від професіоналів – безболісний! Особливо це важливо для дітей і малюків. Адже просто нереально отримати ефект від масажу, якщо дитина кричить та звивається від болю і дискомфорту.
 • таким чином, ви сплачуєте за дійсно професійний масаж, ефект якого помітний вже після першого сеансу!


Лікувальний масаж в Харкові

Масаж лікувальний – не означає болісний! Величезна помилка думати, що масаж з метою лікування обов’язково приносить біль, яку потрібно терпіти. Це не вірно! Вам коли-небудь робили масаж для «вправляння хребців», «масаж для вирівнювання спини» і так далі, при яких хотілося вити від болю? Дискомфорт, напруга, пронизливі щипки. Здається, що вас просто «розібрали по кістках». Ви в напрузі та болі. Так, деякі проблеми організму викликають певний дискомфорт під час масажу. Але болю при масажі бути не повинно! Біль з’являється при спазмованих м’язах. Хороший спеціаліст з лікувального масажу спочатку ретельно пропрацює затиснуті м’язи. А потім вже береться за масаж для корекції хребта або вирішення інших проблем зі спиною.

У Центрі Весніна Груп приймають сертифіковані майстри масажу:

 • практикуючий доктор ортопед – травматолог, остеопат, мануальний терапевт, фахівець з кінезіотейпування, вертебролог – Веснін Володимир Вікторович;
 • фахівець естетичних та лікувальних технік по обличчю і тілу (масаж, остеопатія), краніосакральний терапевт, фахівець з кінезіотейпування, кваліфікований масажист – Веснін Артур Вікторович;
 • а також їх вихованці.

Лікувальний масаж в Харкові

Фахівці Центру Здоров’я, Краси та Успіху «The Vesnina Group» за допомогою лікувального масажу, 3Д масажу, іспанського масажу, остеопатії, краніосакральної терапії та інших методів мануальної терапії позбавили від болю і страждань вже тисячі харків’ян. Це дорослі та літні люди, діти та підлітки. Лікувальний масаж від фахівців нашого Центру успішно допомагає при:

 • неврологічних захворюваннях (защемлення, радикуліти, невралгії);
 • хворобах суглобів, ортопедичних захворюваннях (артрит, артроз, остеохондроз, грижі);
 • хворобах хребта (масаж при сколіозі, кіфозі);
 • реабілітації після травм, інсультів, перенесених захворювань.

Хочу на сеанс

Вартість лікувального масажу спини залежить від завдань, з якими ви звернулися. Лікувальний масаж буває різним по тривалості, інтенсивності і охоплює різні ділянки тіла. Наприклад, при захворюваннях хребта (сколіоз, викривлення, кіфоз) показаний лікувальний масаж спини (вартість – 300 грн., тривалість – 50 хв.).

Лікувальний масаж в Харкові

Якщо ви відчуваєте напругу і біль в спині від сидячої роботи – вам допоможе розслабляючий масаж спини або загальний профілактичний.

Лікувальний масаж шийно-комірцевої зони – найбільш ефективний при всіх неврологічних проблемах, остеохондрозі, частих головних болях.

Лікувальний масаж загальний (3Д масаж), тобто масаж усього тіла, підійде для реабілітації, зниження м’язового тонусу, неврологічних захворюваннях.

Особливим різновидом лікувального впливу є краніо-сакральна терапія (от лат. «краніо» – череп, «сакрум» – крижі). Це особливі техніки впливу на шию, хребет і череп – ключові зони, де зосереджені найважливіші кров’яні судини і нервові сплетіння організму. Саме тому опрацювання цих зон за спеціальною методикою здатна воістину творити чудеса з вашим тілом!

Центр Здоров’я, Краси і Успіху «The Vesnina Group» – один з небагатьох, де вам можуть надати таку послугу. (Фахівців такого рівня в Харкові одиниці). Увага! Вплив на найважливіші ділянки організму не терпить дилетантства! Краніо-сакральна терапія може проводитися тільки сертифікованим фахівцем, обов’язково лікарем. Довіряйте тільки професіоналам!

Записатися на прийом

comments powered by HyperComments