Чому мануальний 3D масаж дійсно лікує?

Чому мануальний 3D масаж дійсно лікує?

Чому мануальний 3D масаж дійсно лікує

Не зважаючи на “м’якість” техніки, загальний 3D масаж набагато ефективніше всіх відомих видів масажу. І ось чому:

Причини ефективності 3D-масажу засновані на доведених медичних поняттях. Тут немає ніякого «шаманства» та «цілительства». Всі вони зводяться до головного: глибокі знання медицини, анатомії, фізіології та комплексний підхід до клієнта.

Хочу записатися

1. «М’язи та зв’язки люблять ласку».
Всупереч повсякденним думкам про те, що мануальна терапія змушує терпіти біль, мануальний 3Д масаж проводиться м’яко та без різкого болю (хоча глибокий вплив завжди пов’язаний з деяким дискомфортом). Зв’язковий апарат завжди потребує розтягування. Домогтися цього можна тільки шляхом м’якого, сильного та тривалого впливу. При різкому швидкому натягуванні сполучної тканини, вона або опирається (не розтягується), або просто рветься. Ті, хто практикував заняття йогою – розуміють про що мова. Саме тому 3Д масаж триває не менш як годину, на добре прогрітому масажному столі, із застосуванням спеціальних технік. З кожним сеансом мануальної терапії зв’язки та м’язи стають більш еластичними та дискомфорт йде.

2. «Багатовекторність впливу».
Неможливо домогтися гарних результатів, працюючи в одній площині. Максимальні результати дає вплив в усіх напрямках: фасції, м’язи, суглоби, зв’язки, судини, нерви та ін. Звідси й назва масажу – 3D. Опорно-руховий апарат – єдина біомеханічна система. Неможливо впливом на окремі частини тіла або сегменти вирішити проблему всього організму. Подумайте над цим, коли в черговий раз будете приймати болезаспокійливе.

3. «Всім периферичним управляє центральне».Неможливо домогтися релаксації м’язів, не «вимкнувши» голову. Простий приклад: при нервовому напруженні виникає гіпертонус м’язів шийно-комірцевої області. В результаті відбувається перерозподіл м’язового тонусу в усьому тілі, що призводить, наприклад, до защемлення корінця спинномозкового нерва. Ще приклад: при порушенні іннервації порушується судинний тонус. А це є причиною набряку форми целюліту. Тому не завжди антицелюлітний масаж ефективний: в таких випадках починати потрібно з відновлення функції центральної та периферичної нервової системи.

Фахівці центру «Весніна Груп» вже багато років використовують, та довели на практиці, що індивідуальний підхід до людини, головним чином, з урахуванням її психологічного стану, стресогенних факторів, багаторазово збільшує результат процедур та швидкість одужання. Робота в співпраці з остеопатом та психологом приносить приголомшливі результати, що економить час та гроші клієнта.

Методика 3D м’якої мануальної терапії дозволяє нетравматично та в короткі терміни відновлювати весь опорно-руховий апарат. Вона містить в собі кілька етапів та технік, які застосовуються як в комплексі, так і самостійно. 3Д-масаж застосовується для вирішення різних проблем – болів, патологій опорно-рухового апарату, контрактур, стресів, набряків, корекції фігури та ін. Більш докладно весь спектр захворювань, які піддаються лікуванню за допомогою мануального 3Д масажу читайте тут.

Хочу на сеанс

comments powered by HyperComments