Клінічна та естетична мезотерапія в Харкові в Центрі «Весніна Груп»

Клінічна та естетична мезотерапія в Харкові в Центрі «Весніна Груп»

Клінічна та естетична мезотерапіяМезотерапія є способом введення препарату в місця, максимально наближені до вогнища хвороби або проблеми. Процедура мезотерапії використовується не тільки в косметології, а й в лікарській практиці. Наприклад, введення підшкірного анестетика – можна назвати «мезотерапією». Цей метод охоплює не тільки область косметології («ін’єкції молодості», або «уколи краси», як красиво заявляє нам реклама). Мезотерапія – це ціла система наукових знань та практичних навичок, якою вже більше ніж 50 років займаються фармацевти та лікарі.

Розділяють клінічну (лікувальну) мезотерапію та естетичну. Клінічну мезотерапію використовують лікарі: неврологи, ортопеди, рефлексотерапевти. Естетичну – косметологи, дерматологи, пластичні хірурги.

Найбільше поширена в Харкові мезотерапія обличчя та тіла з метою омолодження, підтяжки шкіри, проти випадіння волосся та як антицелюлітний засіб.

Мезотерапія естетична використовується в косметології, трихології, дерматології для:

 • розгладження зморшок на обличчі, шиї, декольте (мезотерапія обличчя);
 • мезотерапія проти зморшок під очима;
 • ліфтингу обличчя, шиї, зони декольте (безопераційна підтяжка);
 • мезотерапія для схуднення (прискорення розщеплення жирів);
 • мезотерапія тіла від целюліту та розтяжок (мезотерапія тіла);
 • зменшення локальних жирових відкладень (наприклад, прибрати подвійне підборіддя, мішки під очима, “вушка”);
 • лікування вугрової висипки, шрамів та рубців після акне;
 • лікування куперозу, розацеї, вугрів;
 • боротьби з пігментними плямами (вікові, післяпологові), обвисанням шкіри, розтяжками;
 • лікування випадіння волосся та облисіння у жінок та чоловіків (мезотерапія волосся).

Для підтримки молодості та краси шкіри в нашому центрі можна пройти курс іспанського масажу обличчя, ультразвукову чистку, SPA-програми та обгортання

Клінічна мезотерапія застосовується при лікуванні:

 • захворювань опорно-рухового апарату (артроз, остеохондроз, спондилоартрит);
 • гострих та хронічних болів;
 • неврологічні патології – радикуліт, неврит, невралгія, оперізуючий лишай та ін.;
 • імунодефіциту;
 • венозно-лімфатичної недостатності, атеросклерозу кінцівок;
 • вегето-судинної дистонії.

Мезотерапія клінічна в центрі «Vesnina Group» успішно доповнюється мануальним 3D-масажем, лікувальним масажем, остеопатичним масажем. Це дає виражений та довготривалий ефект для пацієнтів з неврологічними захворюваннями та проблемами з хребтом.

Безпечні та ефективні препарати для мезотерапії

Може здатися, що мезотерапія – мало не засіб від усіх хвороб. Насправді, таке розмаїття в сферах застосування обумовлюється препаратом, який вводиться, технікою введення та обладнанням.

Для лікувальної та косметологічної мезотерапії використовуються різні препарати та коктейлі з них: вітамінні добавки, фізіологічні розчини та субстанції (гіалуронова мезотерапія), фіто-витяжки, гомеопатичні розчини, а також фармакологічні препарати.

Багаторічною практикою доведено, що методи мезотерапії фізіологічно та ефективно допомагають не тільки для омолодження та краси шкіри, але й для лікування хвороб, пов’язаних з порушенням іннервації, кровообігу та обміну речовин.

Мезотерапія: кому довірити в Харкові?

Спеціаліст, практикуючий мезотерапію, повинен розбиратися не тільки в видах ін’єкцій, а й техніках, методиках, мезофармакології та обладнанні, нести відповідальність за доцільність застосування мезотерапії у конкретного пацієнта – з урахуванням можливих протипоказань.

Мезотерапія в домашніх умовах – не завжди гарна ідея, та в кінцевому підсумку навряд чи обійдеться дешевше. Мезотерапія відноситься до інвазивних методів лікування, які повинні виконуватися лікарем, в приміщенні, обладнаному для дотримання стерильності та надання невідкладної медичної допомоги. Зараз будь-який бажаючий, навіть косметолог без медосвіти може пройти курси мезотерапевтів та пропонувати послуги мезотерапії недорого, на дому або приватно. Додайте до цього бажання заробити на препаратах, конкуренцію серед дистриб’юторів, та сумнівну легальність препаратів. У підсумку, жертвою такої «економії» стане ваше обличчя та шкіра. Адже наслідки введення низькопробних або заборонених препаратів будуть лежати повністю на пацієнті.

У центрі «Весніна Груп» представлена естетична та клінічна мезотерпаія, з огляду на те, що персонал має вищу медичну освіту, пройшов відповідне навчання та стажування, що підтверджено численними сертифікатами та відгуками клієнтів.

comments powered by HyperComments