Антицелюлітні обгортання для краси та здоров’я

Антицелюлітні обгортання для краси та здоров’я

Антицелюлітні обгортання для краси та здоров'яОбгортання – одна з найвідоміших та улюблених жінками процедур в корекції фігури. Привабливе обгортання перш за все тим, що практично відразу ж, протягом перших трьох днів, призводить до зменшення обсягів талії та стегон.

Антицелюлітні обгортання – це високоефективні професійні процедури розроблені з урахуванням всіх причин виникнення та розвитку целюліту та проблем надмірної ваги з метою корекції фігури, та строго спрямовані на вирішення проблем кожного конкретного клієнта.

Після проведення курсу з 10-15 процедур протягом 4-6 тижнів, відбувається стійке зменшення об’ємів, поліпшення мікроциркуляції крові, підвищення пружності та еластичності шкіри, та вирівнювання шкірного рельєфу.

Важливою складовою комплексу spa-програм разом з масажем є обгортання – ефективний та ідеальний засіб для досягнення очікуваних результатів. При цьому в ході даної процедури також використовуються професійні косметичні засоби. На підтвердження ефективності обгортань можна навести такі аргументи.

  1. На 100% натуральні склади.
    Важливим є те, що для обгортань не використовуються хімічні речовини, а всі препарати є екологічно чистими та виготовлені на основі натуральних інгредієнтів.
  2. Проникнення.
    Для обробки сировини в основному використовується метод мікронізації, що робить активні інгредієнти легкодоступними.
  3. Вплив самонагрівальних, кріо- та контрастних обгортань.

Самонагрівальні обгортання є не тільки приємною та фізіологічною процедурою, але та вельми корисною – вони розширюють судини, активізують кровообіг, підсилюють проникність епідермального бар’єру. Активізуючи за допомогою нагрівання функції потових залоз, розташованих в шкірі, можна впливати на посилення потовиділення та в той же час на виведення різних шкідливих речовин з організму. При оптимальній для цього процесу температурі в 40°С через розкриті пори потових та сальних залоз відбувається подвійний обмін: водорозчинні вітаміни, активні речовини, мікроелементи та мінерали проникають глибоко в шкіру, а на поверхню через розкриті пори виводяться шлаки та токсини.

Процедура гарячого обгортання стимулює процес ліполізу – розщеплення та виведення ліпідів з адипоцитів, розсмоктує та розм’якшує щільні фіброзні тяжі при ліпосклерозі (целюліті), нормалізує обмін речовин. Холодні (кріо-) обгортання звужують та зміцнюють стінки капілярів та судин, активізують дезінтоксикацію (токсини та продукти обміну речовин, потрапляючи в кров та лімфу, виводяться печінкою та нирками), знімають набряки, покращують відтік лімфатичної рідини (лімфодренаж), підвищують тонус шкіри, сприяють зміцненню тканин та схудненню. Зазвичай холодні обгортання робляться локально, тобто на якій-небудь ділянці тіла. Саме холодне обгортання в першу чергу рекомендується клієнтам з варикозним розширенням вен. Завдяки цим процедурам шляхом впливу на проблемні ділянки вирішуються локальні проблеми надлишкової ваги, виводиться з тканин надлишок рідини та активізується кровообіг. Особливо холодна програма показана тим, чия професійна діяльність пов’язана з довгим стоянням у незручній позі та невідповідному взутті, а також ефективна в реабілітаційний період після флебосклерозування. Контрастні обгортання сьогодні набувають дедалі більшого поширення. Спочатку застосовують гаряче обгортання для ділянок з щільним жировим шаром, потім локально, на проблемні зони накладають холодне обгортання для підвищення тонусу. Як правило, такі обгортання ефективні на ділянках з в’ялою шкірою, для відновлення тонусу шкіри після пологів (але не в період годування), а також в разі активного схуднення та при вікових змінах. Таким чином, грамотне поєднання масажної дії та професійних косметичних засобів в спа доглядах грає важливу роль в отриманні бажаного результату для клієнта та фахівця.

Інший спосіб домогтися гарного відтоку крові та поліпшення лімфодренажу, якщо вище коліна немає варикозно розширених судин, – зробити термообгортання на стегно та холодне на гомілку. Створений таким чином перепад тиску працює як насос, даючи хороше відкачування крові та лімфи з нижніх кінцівок.

Виконуючи програму з корекції фігури, не боячись можна працювати з зоною сідниць, з зовнішньою стороною стегна, де часто виникають так звані «вушка». Там варикозу не буває, тому можна використовувати жорсткі прийоми – міостимуляцію, вакуумний масаж, термообгортання, а по всій нозі при цьому треба пройтися лімфодренажним масажем.

comments powered by HyperComments