7 критеріїв відвідати психолога

7 критеріїв відвідати психолога

7 критеріїв відвідати психолога

Чому візит до психолога визначається тим, що тільки «хвора» людина приходить до нього на консультації. Чому упереджено ставляться до консультації у психолога?

Хто він? Докучливий лікар, зануда-філософ, бабка-ворожка? Він може Вам допомогти?

Давайте розбиратися. Можна бути фахівцем у всьому? Ні. Що ви робите, коли прорвало трубу? Викликаєте сантехніка. Що потрібно для того, щоб швидше доїхати на роботу? Викликаєте таксі. А потрапляючи в пастку своїх проблем, ви маєте право проконсультуватися у психолога.

Чому, скажите ви?

1. Жити в злагоді зі своїми цілями

Ви знаєте чого хочете? А якщо подумати? Ви впевнені? Може цього хоче дружина, начальник? Може так заведено в суспільстві? Не потрібно гадати, а потрібно вирішувати. Забудьте про незрозумілі бажання. Проаналізуйте, які ваші та витрачайте свої дорогоцінні сили на реалізацію ваших бажань.

2. Розподіляти час

Ви хочете бути ефективним та здоровим? Ви не хочете гаяти час? А хто сказав, що ви його витрачаєте марно? Кожна людина – особлива. І тільки ви знаєте, як провести час, щоб вам було комфортно. Ви вільні розподіляти його так, як вам заманеться. Головне комфорт для вашого психологічного та фізичного здоров’я. Подумайте, може вам переглянути свій графік? І в цьому вам допоможе професійний психолог в Харкові С. В. Весніна.

3. Враховувати думку інших

Подивіться навколо себе, скільки на Землі живе людей. І не факт, що вони можу в чомусь з вами не погодитися. Хочете довести як правильно жити? Вперед. Знаєте скільки сил та часу ви витратите на цей задум? Багато. А що натомість? А може підійти до цього по іншому та розглянути їх позиції? Психолог Харків відгуки.

4. Активність

Активним не означає метушливим. Активним не означає «трудоголіком». Активним значить життєвим. Це означає бути дієвим та йти в ногу з часом, а іноді та випереджати його.
Все у ваших руках. Можете бути похмурою людиною, боятися щось втратити, та з кожним днем все більше занурюватися в депресію. Або ви можете бачити в кожному моменті можливість, захоплюватися життям, бути зацікавленим. Не сидіть вдома, проводьте час з користю.  Дивіться «Прибуткове рукоділля».

5. Вміти жити тут та зараз

Робіть те, що подобається.
Якщо вам це не подобається – не робіть це або перегляньте свою позицію, подивіться на це по іншому. Знайдіть щось, що буде вам подобатися в роботі. Це може бути колектив, соц. пакет, умови, виїзди на відпочинок.
Спочатку може не виходити, але якщо ви візьмете собі за правило та будете все більше дивитися на життєві ситуації з позитивом, тоді через 1-2 місяці ви прокинетеся та зрозумієте, що ви щаслива людина.

6. Бути відповідальним за своє життя

Цілі це добре. Але ви більші, ніж ваші цілі. Ви більші, ніж ваша робота або ваш бізнес. Кожній людині важливо культурно збагачуватися, займатися спортом, відпочивати, бути цікавим іншим. Почніть це робити зараз, поки не пізно. Ви будете звинувачувати себе, карати за те, що не приділили увагу товаришу, або що не з’їздили на виставку, не пройшли якісь курси та не навчилися в’язати. Наповніть своє життя різноманітністю та пам’ятайте про те, що вибір робите ви. І ви несете за нього відповідальність.
Вам важливо приділяти собі мінімум три години на день. Нехай ці три години будуть продуктивними та перспективними.  Курс «Ораторська майстерність».
Р.S. Якщо ви будете три години випивати в барі, то такий розподіл часу навряд чи піде вам на користь.

7. Спокій

Хтось думає, що це нереально. Вміти розслаблятися. Це не означає, що ви стаєте менш активним. Навпаки, спокій дає ресурсний стан. У такому стані ви швидше та легше вирішуєте проблеми. Арт-терапія для ваших послуг.

Ось, десь приблизно так вирішуються проблеми та питання. Бути впевненим це прекрасно! Однак часто зустрічаються нещасні люди, тому що в гонитві за самостійним рішенням своїх проблем, вони забувають про найголовніше: людина не в змозі знати все!

Заявка на успіхЯкщо ви маєте намір досягти великих успіхів або просто бажаєте жити спокійно, звертайтеся до психолога С. В. Весніна. Вона допоможе вам змінити «декорації» та ви будете легко здійснювати свої цілі.

Ви не скиглій, ви з радістю працюєте (адже ви знаєте, для чого), у вас виходить знаходити час на спілкування з друзями та не зупинятися на досягнутому, вам багато чого цікаво та є смак життя, тоді вітаю! Ви молодець! Але тільки ви насправді знаєте, що означає це «Молодець». Нехай вам щастить!

А іншим – вперед, до вирішення проблем!

«Дрібниці не важливі, але вони вирішують все!»

Записатися

comments powered by HyperComments