Засіб від 100 бід!

Засіб від 100 бід!

Ортопедичний масажний килимокПредставляємо вам засіб, від безлічі бід та хвороб, які переслідують сучасне суспільство. Ортопедичний масажний килимок забезпечує великий комплекс електрофізіологічного масажу. Це засіб настільки багатофункціональний, що його використання не відніме у вас ні секунди часу.

Наприклад, під час чищення зубів та вмивання можна покласти лежак на підлогу та встати на нього ногами. Ступні ніг вважаються картою всього нашого організму, тому виконуючи масаж стоп, надається профілактичний та оздоровчий вплив на ті, чи інші зони тіла та внутрішні органи. Досить просто переносити центр ваги з однієї ноги на іншу, не відриваючись від процесу чищення зубів. До того ж, таким чином можна запобігти виникненню безлічі захворювань (плоскостопості, хвороби Мортона, …)

Крім масажу ступень можна просто лежати на цьому диві технічної та медичної думки. За день м’язи спини та сам хребет сильно втомлюються, оскільки на них падає основне навантаження під час будь-якого виду діяльності. Важка фізична праця, сидяча робота, постійне пересування пішки – все це робить сильний негативний вплив на наш організм та хребет зокрема. Тому й необхідний профілактичний масаж спини та шиї. Його з легкістю забезпечує лежак. Перед сном достатньо використовувати його всього 5 хвилин. Якщо ж цього недостатньо, то можна розтягнути процес до години, але не більше. Крім зняття напруги з хребта та м’язів спини та шиї, від своєї проблеми можуть позбутися й люди, які страждають безсонням. Легкі розряди струму впливають не тільки на поверхню шкіри, яка прилягає до поверхні лежака, але й на центральну нервову систему, яка має властивість «перепрацьовувати».

Таким чином, не виходячи з дому, ви підвищуєте рівень опірності свого організму зовнішнім впливам. Перепади температури, магнітні бурі та багато іншого постійно впливають на кожного з нас не найсприятливішим чином. Але справжня проблема поганого самопочуття в такі моменти як раз полягає в тому, що ваш організм не відпочиває належним чином. Після кількох процедур ви відчуєте приплив сил, яких так не вистачало. Пробудження вранці, щоб зібратися на роботу, перестане бути таким складним завданням.

Якщо у вас є сумніви щодо реальності користі, яку може принести ортопедичний масажний килимок вашому організму, то достатньо згадати про те, як приємно часом влітку пройтися босоніж по траві, піску або просто по землі. Нерівності, які можуть викликати дискомфорт, насправді ж виконують роль масажера, в даному випадку для стоп. Але, на жаль, немає можливості насолоджуватися таким масажем круглий рік, та й не у всіх є можливість проводити такі процедури навіть влітку, а за допомогою масажного килимка, ви без проблем можете радувати свій організм цілий рік, не відволікаючись від повсякденних справ.

Для досягнення бажаного результату, необхідно не забувати про те, що у вас є такий чудовий засіб та користуватися ним кожен день, як вранці, так і ввечері. Плюс до всього, рекомендується виконувати гімнастику, стоячи на килимку, що знову ж таки тільки підсилює корисну дію на організм. Особливо рекомендуються переминання з ноги на ногу, вправо – вліво, вперед – назад, масаж вушних раковин, плавні нахили голови та обертальні рухи поперекового відділу хребта.

Використання цього винаходу не тільки посилить ваш імунітет, але та дозволить заощадити гроші, адже таблетки, мазі та інші препарати, якими всі користуються в надії на одужання, здебільшго коштують не дешево.
Ваше здоров’я у ваших руках!

comments powered by HyperComments