З чого почати майбутній діловій людині?

З чого почати майбутній діловій людині?

З чого почати майбутній діловій людині?Світ ділових людей великий та різноманітний. Вони поспішають налагодити відносини з новими партнерами, при цьому не втратити зв’язок зі старими та як би між іншим, не упускають можливість, поспілкуватися з проміжними. Кожен раз спілкуючись, їх головне завдання переконати співрозмовника та при цьому отримати бажане. З навичками комунікабельності не народжуються. Це набувається з часом, та головним вчителем є життя.

З чого почати майбутній діловій людині?

Це пустити в дію сферу впливу. А саме: вміло сформулювати питання, відповіді, вибудувати логічний ланцюжок в текстах, доповідях, виступах. Мати в запасі кілька варіантів інших пропозицій та таким чином забезпечити собі успіх.
Сфера впливу – це мова, голос, інтонація плюс стиль, зовнішній вигляд, поведінка та ін.
Первісне враження про людину дають останні компоненти, як ми одягнені, відповідність часу, місцю зустрічі … В кожному з них міститься частинка успіху. Але основа – це мова! Чіткість, виразність, значущість. Уміння правильно акцентувати увагу на потрібних словах, виразах. Цілісність, послідовність, простота, …. Підносити сказане відповідно стилю спілкування (бесіда, переговори, виступи).
Тобто, найкраще, знаючи технологію – можна виробити власний мовний імідж – сферу впливу. З тихою, невиразною мови – отримати ділову, універсальну. Та при цьому підкорювати тисячні аудиторії, викликати емоції та захоплення. Вміти вести переговори в діловому світі, переконувати та перемагати!
Довіряйте собі! Позбавтеся від своїх недоліків, станьте ефективніше. Та Будьте Успішні!

Весніна Світлана Володимирівна – логопед, психолог-консультант

comments powered by HyperComments