Все про іспанський масаж (хіромасаж) обличчя та тіла. Частина 1

Все про іспанський масаж (хіромасаж) обличчя та тіла. Частина 1

ХіромасажПід терміном іспанський масаж мається на увазі особлива техніка масажу, яка сьогодні надзвичайно популярна в Європі та в Росії. Розробив її близько тридцяти років тому лікар, професор медицини Енріке Гарсія Кастеллс, який ставив собі за мету сплетіння європейського підходу до масажу, а саме знання особливостей анатомії та фізіології людину, та східних практик, де основне значення має енергія ци, що пронизує все живе та відповідає за зцілення.

Особливості іспанського масажу

Сам майстер назвав свою методику хіромасаж, але в світі вона стала популярною саме під назвою іспанського масажу. На думку творця, для повноцінного оздоровчого ефекту масаж повинен впливати відразу на нервову систему, на м’язи, суглоби, а також на кровоносну та лімфатичну системи. Причому для кожного пацієнта повинен підбиратися власний підхід: з ким-то доцільніше працювати через лімфатичну систему, а для когось більш дієвим виявляється вплив на м’язи.

У класичному іспанському масажі застосовується близько сотні різних прийомів, які включають вплив подушечками пальців, кісточками, всією долонею. За час сеансу майстер інтенсивно витягує, розминає всі м’язи, причому для цього не застосовують інтенсивні прийоми: в основному це погладжування, кругові розслаблюючі рухи.

Ще одна особливість іспанського масажу в тому, що за час сеансу майстер не повторює один й той же прийом двічі. Завдяки такому підходу нервова система людини не встигає адаптуватися до певного типу впливу та тому кожен дотик відчувається по-новому. Однією з цілей такого масажу є досягнення максимального розслаблення пацієнта – нерідкі випадки, коли людина під час масажу просто засинає. Однак, не зважаючи на уявну зверхність впливу, ефект від такого масажу просто вражає!

comments powered by HyperComments