Вісцеральна остеопатія в Харкові

Вісцеральна остеопатія в Харкові

Вісцеральна остеопатія в ХарковіВісцеральна остеопатія в Харкові включає в себе набір лікувальних технік, які усувають порушення функціонування внутрішніх органів. Кожен з них здійснює певні рухи, залежні та незалежні від дихання. Порушення їх природного ритму призводить до збоїв в роботі, до виникнення болів та до розвитку захворювань. Рух органів має упорядкований характер по відношенню один до одного. Тому збої в одному з них неминуче впливають на всю систему в цілому.

Перед тим як приступити до лікування, фахівець визначає положення органів та рівень їх рухливості, також він оцінює стан м’язової тканини та зв’язок. На підставі отриманих даних ставиться діагноз.

Записатися на прийом

Лікування полягає у відновленні нормального положення органів та кісток, зміцненні зв’язок, поліпшення циркуляції лімфи, крові та інших рідин. В результаті лікувального впливу організм запускає функцію самозцілення та зупиняє розвиток патологій.

ВІСЦЕРАЛЬНА ОСТЕОПАТІЯ ЕФЕКТИВНА ЗА НАЯВНОСТІ ТАКИХ ХВОРОБ:

  • коліти;
  • птози;
  • спайки;
  • дисфункції сечостатевої системи;
  • гінекологічні захворювання;
  • шлунково-кишкові проблеми;
  • порушення в роботі печінки та нирок;
  • безсоння;
  • хронічні головні болі;
  • варикоз та ін.

Записатися

Вісцеральна остеопатія в ХарковіПеревага вісцеральної остеопатії полягає в комплексному впливі на організм. При роботі з внутрішніми органами фахівець впливає на хребет та кістки. Тому в результаті лікування пацієнти позбавляються від болю в спині, хребті та нерідко від суглобових болів. Вісцеральна остеопатія Харків ефективна при відновленні організму після травм. Її техніки дозволяють усунути зміщення органів, хребта та зв’язок.

Вісцеральна остеопатія лікує не тільки окремі захворювання, а й надає сприятливу дію на організм в цілому. З її допомогою можна вирішити фізіологічні завдання загального характеру – поліпшити роботу суглобів та кісток, нервової системи, кровоносних судин. Вісцеральна остеопатія допомагає усувати багато хронічних захворювань черевної та грудної порожнини.

Остеопатичні техніки відрізняються м’якістю впливу. Їх добре переносять пацієнти в будь-якому віці. У нашому Центрі працюють кваліфіковані фахівці, які допоможуть вам впоратися практично з будь-яким болем та багатьма хворобами.

Навчання вісцеральній остеопатії

ВІСЦЕРАЛЬНА ОСТЕОПАТІЯ В «ВЕСНІНА ГРУП»

Спеціалісти нашого Центру мають вищу медичну і остеопатичну освіту і досконало володіють методом вісцеральної терапії та остеопатії.

comments powered by HyperComments