Вакуумно-роликовий масаж

Вакуумно-роликовий масаж

Вакуумно-роликовий масаж

Вакуумно-роликовий апаратний масаж в Харкові – це один з найсучасніших та ефективних видів масажу, призначений для вирішення проблем корекції обличчя та тіла, а також терапевтичних проблем, пов’язаних з опорно-руховим апаратом.

Основними фізіологічними ефектами, які досягаються при використанні вакуумно-роликового масажу, є: поліпшення мікроциркуляції, посилення лімфообігу, активація метаболізму, посилення постачання тканин киснем, та, як результат, покращення живлення шкіри та прилеглих тканин.

Ефект від вакуумно-роликового масажу:

 – для шкіри обличчя та тіла:

1. Надає коригувальну дію на “апельсинову кірку” при будь-якій стадії целюліту, допомагає впоратися з проблемою зайвої ваги. Порушення мікроциркуляції неминучі при целюліті через здавлювання судин, що розрослися жировими клітинами та оточуючих їх фіброзними тканинами. Погіршення мікроциркуляції підсилює в’ялість шкіри, а затримка рідини в зонах целюліту, в кінцевому підсумку, робить “апельсинову кірку” ще більш рельєфною. Глибокий механічний вплив на жирову клітковину покращує кровообіг в ураженій зоні, розрихлює та розм’якшує її, даючи яскраво виражений естетичний ефект.
2. Підтягує (виражений ліфтинговий ефект) та відновлює пружність та еластичність шкіри. Позитивний вплив на колагенові та еластинові волокна проявляється поліпшенням текстури, тонусу та еластичності шкіри.
3. Надає дренувальну дію на лімфатичну систему. Стимуляція венозної та лімфатичної системи зменшує набряклість тканин.
4. Усуває дрібні зморшки, живить та тонізує. Посилення відлущування верхніх шарів епідермісу сприяє оновленню та відновленню природного блиску шкіри.

– для м’язової тканини:

1. енергійно масажує (ефективний після фізичних навантажень);
2. сприяє зняттю втоми та болю;
3. знімає м’язові спазми;
4. стимулює кровообіг та лімфообіг;
5. тонізує м’язи.

– для організму в цілому:

1. виводить токсини;
2. знімає набряки;
3. прискорює розсмоктування гематом;
4. стимулює імунну систему;
5. полегшує роботу серцево-судинної системи.

Записатися

На замітку:
Вакуумний масаж є одним з різновидів рефлекторного впливу на організм та може використовуватися самостійно для оздоровлення або в комплексному лікуванні захворювань, а також в поєднанні з класичним масажем.

В процесі вакуумно-роликового масажу надається стимулюючий вплив на органи кровообігу, покращує кровообіг “втомленої” та проблемної шкіри, сприяє її регенерації та дозволяє поживним речовинам кремів, гелів, масел проникати глибше в шкіру.

Підвищує імунітет, регулює діяльність нирок, сприяє зниженню ваги та розсмоктуванню целюліту.

Сприяє м’язовому розслабленню, відновленню сил після важкого фізичного навантаження.

Вакуумно-роликовий масаж в Харкові рекомендується проводити через день, середня кількість процедур 12-15. Для проведення процедури людина розташовується лежачи. Тривалість стимуляції однієї зони 20 хвилин. У кожному конкретному випадку ступінь впливу на зону визначається індивідуально. Після процедури на шкірі залишається стійке почервоніння, яке проходить через пару годин, можуть утворюватися дрібноточкові крововиливи, які розсмоктуються протягом 3-5 днів.

Виникнення плям після сеансу вакуумного масажу потрібно розглядати як важливий складовий елемент діагностики та лікування. Темно-червоні плями з набряклими краями – це ознака потужних застійних процесів в глибині тканин. Червоні плями з дрібноточковими крововиливами, але без припухлостей вказують на більш поверхневі зміни в шкірі, підшкірній та жировій клітковині. Уповільнене утворення плям свідчить про глибинну природу застійних процесів.

Плями утворюються в областях, де м’язи виконують великі статичні навантаження. Процес утворення плям відбувається, як правило, протягом перших чотирьох сеансів вакуумного масажу. При повторному курсі вакуумно-роликовому масажу плями на шкірі вже не утворюються навіть при високому ступені впливу. Практично відсутні хворобливі відчуття.

Записатися на прийом зі знижкою

Переваги вакуумно-роликового масажу:

 • Глибинне опрацювання тканин.
 • Тривала дія на протязі 3 діб.
 • Візуальний контроль щодо ефективності.
 • Активний лімфодренаж та судинна гімнастика.
 • Структурно-функціональне оновлення тканин.
 • Нешкідливий метод.

Протипоказання вакуумно-роликового масажу:

 • Пухлини будь-якого характеру та локалізації.
 • Різке виснаження організму.
 • Гострі інфекційні захворювання та гарячкові стани.
 • Виражений склероз судин, тромбоз, варикозне розширення вен, тромбофлебіт.
 • Неврози.
 • Захворювання серцево-судинної системи.
 • Гнійні та грибкові ураження шкіри.
 • Друга половина вагітності.
 • Неясний діагноз.
 • Грудний або старий вік.
 • Стан алкогольного сп’яніння, психічні розлади.

Вакуумний масаж проводиться за допомогою апарату, що має вакуумно-роликову насадку та вакуумні банки. Принцип дії насадки заснований на тому, що при проведенні масажу в насадку втягується шкіра проблемної зони, роблячи руйнування жирових капсул та виведення їх вмісту через лімфатичну систему та пори шкіри. Застосування ролика сприяє збільшенню плинності жиру, посилення проникливості судин та зняттю набряку.

Масажовані області (зони) тіла змащуються спеціальним масажним маслом. Масаж проводять по ходу лімфатичних судин у напрямку до лімфатичних вузлів. Процедура проводиться через день, від 10 до 15 сеансів. Категорично процедура не проводиться під час менструації.

При проведенні вакуумного масажу важлива регулярність.

comments powered by HyperComments