Вакуумно-роликовий масаж для корекції фігури

Вакуумно-роликовий масаж для корекції фігури

Вакуумно-роликовий масажВакуумно-роликовий масаж – один з найпопулярніших та дієвих видів масажу. Процедура є ефективною методикою корекції фігури, а також відмінно поєднується з іншими методами, такими як ручний антицелюлітний масаж, лімфодренажний, іспанський, медовий масаж, загальний масаж.

Вакуумно-роликовий масаж в Харкові, отримав ще назву пневматичний масаж або вакуумний, на сьогоднішній день визнаний та широко застосовується в усьому світі, більш того, сама методика істотно вдосконалена.

Під час процедури вакуумно-роликового масажу відбувається процес об’ємного механічного розминання шкірно-жирової складки, яка піднімається та підтримується за допомогою спеціальної вакуумної насадки. Методика вакуумно-роликового масажу спрямована на нормалізацію кровообігу та лімфообігу, зміцнення судинних стінок, відновлення шкірно-м’язового тонусу. Процедура усуває набряк та розбиває фіброзну тканину навколо жирових відкладень, яка є причиною нерівності контуру шкіри.

Який результат можна отримати під час використання вакуумно-роликового масажу?

1. Лікування целюліту

Здавлювання судин великими жировими клітинами при целюліті неминуче призводить до порушення мікроциркуляції. А це, в свою чергу, викликає в’ялість шкіри та затримку рідини в целюлітних зонах. Утворюється замкнене коло, яке постійно робить «апельсинову кірку» все більш рельєфною. Механічні дії масажу на жирову клітковину покращують кровообіг, розпушують та розм’якшують тканини, дозволяючи рідині вільно циркулювати, що призводить до вираженого естетичному ефекту.

2. Ліфтинговий ефект

Стимуляція метаболізму шляхом посилення кровообігу призводить до утворення нових колагенових та еластинових волокон, що проявляється поліпшенням тонусу та текстури шкіри.

3. Лімфодренаж

Стимуляція венозних та лімфатичних судин викликає поліпшення відтоку рідини, а це, в свою чергу, зменшує набряклість тканин.

Тривалість вакуумно-роликового масажу становить від 40 до 60 хвилин, в залежності від зони впливу та індивідуальних особливостей пацієнта.

Показання та протипоказання до проведення процедури

Показання:

  • Локальні жирові відкладення.
  • Целюліт.
  • Атонія шкіри.
  • Вікові зміни шкіри.

Противопоказания:

  • Герпес в стадії висипання.
  • Вагітність та годування груддю.
  • Тромбофлебіт.

Записатися

comments powered by HyperComments