Корекція обличчя руками

Корекція обличчя руками

Корекція обличчя руками

Дорогі наші клієнти, на протязі вже багатьох років ми у своїй практиці успішно застосовуємо методи краніосакральної терапії, міофасціальне естетичне моделювання обличчя, шиї та декольте та інші остеопатичні методи для корекції обличчя. Багато питань виникає у вас: як це працює, на що направлене, які результати ми отримаємо? На ці та інші питання, спеціально для вас, постараємося дати відповіді.

За допомогою спеціальних остеопатичних, векторних, краніосакральних технік визначаються та усуваються джерела напруження в різних тканинах голови, шиї, декольте. Дані технології дозволяють швидше й ефективніше вирішувати такі питання як:

  • Набряклість обличчя.
  • Зміна кольору обличчя.
  • Асиметрія обличчя.
  • Зморшки обличчя.
  • Рубці та ін.

Корекція обличчя рукамиВсе це досягається за допомогою рук та практики “перцепції” (відчуття). Спеціальні техніки дозволяють без агресивних намірів та захисної реакції організму прибрати дисфункції (порушення). Це стає можливим за допомогою лімфодренажних технік, роботи з фасціями та апоневрозами черепа, мімічної та жувальної мускулатури зовні та всередині рота (за допомогою рукавички).

При мінімальних зусиллях, тонко відчуваючи тканини людини, створюються умови для зміни характеру та структури тканин. Запускається зворотній механізм ущільнення, змінюється співвідношення колагенових та еластинових волокон в сполучній тканині, надається вплив на фібробласти, що змінює біохімічний склад. Прибираючи обмеження з судинної системи, відновлюється нормальний потік рідини, до тканин надходять всі необхідні поживні речовини, виводяться токсини. Приводяться в нормотонус м’язи обличчя, шиї та декольте.

Під час цих маніпуляцій Ви зможете відчути психоемоційне звільнення від емоцій, що залишилися всередині тіла, а також під час такого сеансу змінюється внутрішній стан, прибираються так звані “маски”, та ваше обличчя стає знову “живим” та сяючим зсередини.

Остеопатичні методи корекції обличчя

Остеопатичні методи корекції обличчя

Остеопатичні методи корекції обличчя

comments powered by HyperComments