Справжня Леді

У кожної жінки рано чи пізно трапляється найголовніша зустріч – з самою собою. Коли за спиною вже є хоча б невеликий багаж знань і досвіду, коли з’являється гостре бажання нового життя і легкого, хвилюючого відношення до нього.

Саме в цей момент залишається тільки віра – в себе, у своє майбутнє, і в найкраще попереду.

Здобута свобода дозволяє кожній жінці згадати своє перше і головне призначення – бути загадковою леді. Всі поради мами давно застосовуються в житті – лінь і халатне ставлення до себе неприпустимі, леді вдало поєднує в собі зовнішні і внутрішні якості. Адже зріла жінка – це пекуча суміш Грейс Келлі та Одрі Хепберн, манери її бездоганні і вона точно не дозволить собі:

 1. Виглядати зухвало – леді не потребує у зайвому залученні уваги. В її арсеналі немає місця одягу, що обтягує, химерним прикрасам або неприродньому кольору волосся. Вона ніколи не пропускає візити в перукарню, а її шию і вуха обрамляють скромні пусети або нитка перлів, котрі виглядають доречно в будь-яких обставинах. Леді знає, що стриманий і шляхетний класичний стиль завжди в моді, а маленьке чорне плаття в поєднанні з туфлями-човниками, буде виглядати доречно в будь-яких обставинах.
 2. Халатно до себе ставитися – леді знає, що білизна зубів, сяйво шкіри і підтягнутість тіла, це не данина моді, а, в першу чергу, показник доброго здоров’я. А тому приділяє собі увагу кожен день. Її навряд чи можна побачити за поїданням фастфуд, за розпиттям алкоголь або за цигаркою в руках. Також леді знає, що здоровий сон – це не тільки відсутність зайвих зморшок, але і сяючий погляд.
 3. Носити невідповідний одяг – леді не зберігає старі або застарілі речі. В її гардеробі не зустріти затерті джинси, полинялі футболки або водолазку з розтягнутим горлом. Це ж стосується нижньої білизни і навіть колготок. Адже кожній жінці відомо, що навіть з маленькою стрілочкою на колготах, зовсім непомітною для оточуючих, відчути себе королевою вже не можна.
 4. Зловживати алкоголем – для леді неприпустимі ситуації, якими вона не володіє. Нечітка мова або нетвердий погляд здатні одним махом убити елегантність будь-якої жінки, у щоб вона не була одягнена і як би себе не вела при цьому. А свою репутацію леді бережуть.
 5. Носити яскравий макіяж – леді не потребує у «бойовому розфарбуванні». Її шкіра виглядає бездоганно і єдиним призначенням макіяжу залишається лише підкреслити природну красу обличчя.
 6. Горбитися – леді знає, що постава є важливим показником, а тому не допускає сутулості ніколи. Які б не траплялися з нею ситуації, пряма спина, як показник внутрішньої сили, допоможе з ними впоратися.
 7. Носити дешеві підробки – леді знає, що якщо в цей раз не вистачає грошей на брендову річ, це не біда. Адже головне, що б аксесуари відрізнялися високою якістю і стилем. Підробку ж, навіть найякіснішу, легко побачити і тоді перше враження буде назавжди зіпсоване.
 8. Носити білі туфлі – таке взуття припустиме тільки в двох випадках: на своєму весіллі, або в літньому образі з білим сарафаном. В інших випадках, білі туфлі доречно замінити взуттям тілесного кольору.
 9. Виходити на вулицю без колгот – леді відомо, що навіть самий жаркий день, не привід відвідувати важливі ділові зустрічі або заходи без колгот або панчох під спідницю або плаття.

Випускники АРТ проекта С. В. Весніной: Світ Жінки. Справжня ЛЕДІ

Леді знає не тільки, як правильно ставитися до себе, а й правила етикету, а також правила поведінки з іншими людьми. Вона ніколи не поставить співрозмовника в незручне становище, а свого супутника не змусить червоніти через відсутність манер.

Для леді неприпустимо:

 1. Засуджувати і роздавати поради – леді ніколи не стане висловлювати критику в бік чиєїсь зовнішності, способу життя або поглядів, у неї є справи набагато цікавіші. Вона поважає свою точку зору, а тому поради від неї можна почути виключно за запитом. Наприклад, коли подруга просить оцінити нову зачіску.
 2. Нав’язувати свою думку і грубити – справжня леді володіє залізною впевненістю в справедливості своєї власної думки, яке нікому не вдасться похитнути. Однак, нав’язувати іі оточуючим людям – не її спосіб. Леді приймає можливість мати свою думку і іншим, а тому грубість і різкий тон їй невластиві. Вона точно знає, така поведінка моментально перетворить її з витонченої жінки в ринкову торговку.
 3. Метушитися – леді все встигає і нікуди не поспішає, її думки завжди спокійні, мова – плавна і розмірена, а рух – легкий і впевнений. Для неї неприпустимо нервове потирання рук або теліпання ногою.
 4. Доїдати суп або дмухати на їжу – леді не нахиляє тарілку, щоб доїсти навіть найсмачніший суп. Така поведінка неприпустима за столом. А якщо страва, що подана, виявилася занадто гарячою, варто лише трохи почекати, акуратно перемішуючи їжу ложкою.
 5. Занадто голосно сміятися або говорити – леді знає, як важлива м’якість в голосі, а також тембр і гучність. Для неї неприпустимий гучний сміх, а тим більше крик або не нормативна лексика. Також, леді однаково ввічлива з кожним – будь то впливовий чиновник, трирічна дитина або бабуся на лавочці.
 6. Їсти на ходу – ця звичка не тільки виставляє не в найкращому світлі леді, а й негативно позначається на здоров’ї.
 7. Бути занадто відвертою – леді не розповідає про події в сім’ї, не обговорює чоловіка і дітей навіть з дуже близькими людьми. І тим більше вона не стане відверто розмовляти з незнайомцями.
 8. Спізнюватися – леді добре відома цінність часу, а тому вона не стане забирати його у інших і спізнюватися на зустрічі більш, ніж на 15 хвилин. Чекати вона також не стане, по закінченню цього часу, вона встане і піде.
 9. Сушити парасольку розкритою – приходячи в гості, леді не стане відкривати парасольку і ставити її посеред кімнати для просушування. Швидше, підбере більш підходяще місце – наприклад, повісить його на спеціальну підставку.
 10. Бажати здоров’я у відповідь на чхання – сказати «Будь здоров» в сім’ї або колі друзів необхідно, але в разі, якщо леді перебуває в малознайому суспільстві, вона швидше за все проігнорує чхання, зробивши вигляд, що нічого не помітила.
 11. Відмовлятися від їжі та алкоголю в гостях – леді не стане привертати увагу, пояснюючи чому вона не п’є або не їсть приготовані страви. Вона обов’язково пригубить келих білого вина і трохи спробує їжу, не забувши при цьому похвалити господиню вечора.
 12. Танцювати з розпущеним волоссям – така поведінка вважається поганим тоном, так само як і надягати високі шпильки, які можуть травмувати інших танцуюючих. А леді завжди думає не тільки про себе, а й про оточуючих.

Леді

Слово «леді» в різних інтерпретаціях можна зустріти на всіх мовах, у всіх народів світу. Цим терміном позначають жінок, які своєю поведінкою і зовнішнім виглядом перевершують усіх інших. В їх присутністі чоловіки втягують животи і з шанобливістю стежать за своєю мовою, прості жінки дивляться на них знизу вгору, захоплюючись і намагаючись запам’ятати всі їх манери.

Однак, навряд чи існує людина, яка з точністю б могла точно визначити, що ж означає це загадкове слово – леді? Чи це знання етикету і вміння відрізнити вилку для салату від вилки для риби? Чи достатньо бути гордою і носити діаманти, щоб мати таке почесне звання? У будь-якому випадку, леді – це дорогоцінне каміння, яким не перестають милуватися і яке, навіть повністю вивчене, здатне заграти новими, яскравими фарбами, від простого потрапляння на нього променя світла.

Справжня леді – це досконалість манер і чистота внутрішнього світу. Її зовнішній вигляд завжди бузупречний, чи знаходиться вона на світському заході, чи зустрічає гостей або грає з дітьми. Її фігура завжди підтягнута, хоча вона ніколи не обтяжує себе дієтами – легка їжа без переїдання і активний спосіб життя допомагають їй в цьому. Леді має свій власний стиль, який доречний незважаючи на моду і віяння часу – її одяг завжди бездоганний і підігнаний під фігуру, волосся укладене, а на обличчі присутній легкий макіяж.

Ці жінки-загадки завжди чимось зайняті – читають, пишуть, вишивати або відвідую нові курси. Неробство явно не для них. Леді володіють умінням світської бесіди – розмова з ними завжди легка і приємна, вони всебічно розвинені.

Леді – ідеальні господині, в їхньому будинку кожна річ знає своє місце. Вони чудово готують і здатні красиво подати страву і сервірувати стіл, в яких би умовах не знаходились. Для них неприпустимі перекушування з піцой біля телевізора.

Леді ніколи не покидає почуття власної гідності і такту, а її гордість і гідна поведінка допомагають вийти з найскладніших ситуацій з високо піднятою головою.

Ці жінки добрі й милосердні до всіх, незалежно від статі, віку чи соціального статусу.

Ще з часів старої Англії, леді пронесли крізь час силу духу – від цих жінок неможливо почути скарги, щоб не трапилося. Незворушність в будь-яких ситуаціях – їх головна сила. Розставання чи з коханим, сварка з керівництвом – у леді на обличчі залишиться маска спокою. Ці жінки не стануть розповідати направо і наліво про несправедливе до себе ставлення або ридати.

Найлегше розпізнати леді в світському суспільстві:

 1. Вона завжди представляється своїм ім’ям і прізвищем, не позначаючи рід діяльності, якщо цього не питають.
 2. Леді легко здатна підтримати розмову навіть з незнайомими людьми, не допускаючи незручних пауз.
 3. Приходячи на побачення, леді залишає вибір вина або шампанського своєму супутнику. Такий підхід дозволяє їй краще оцінити його смак. При цьому, леді відомо, що келих – прекрасна можливість показати прикраси на руках. Але ні в якому разі не можна тримати його за чашу – це не тільки порушує правила етикету, але і нагріває напій в ньому.
 4. Вихід з машини – також важлива частина етикету. Леді чекає, поки їй відкриють двері, а потім злегка повертає ноги і акуратно спускає їх на землю, після чого, за допомогою свого супутника, встає.
 5. У ресторані леді ніколи не стане детально розпитувати про склад інгредієнтів у страві, оскільки розуміє, що така поведінка може бути істрактована як невихованість. Якщо ж леді слід відлучитися в туалетну кімнату, вона не стане повідомляти про це свого супутника. Не стане і замінювати слово туалет на більш коректне – вбиральня або дамська кімната, просто скаже, що їй потрібно ненадовго залишити столик.

Якою би загадковою не була леді, даному мистецтву може навчитися кожна жінка. Адже сама природа подбала про це, подарувавши кожній з нас вроджене милосердя, такт і гордість – слід лише згадати про це.

АРТ проекта С. В. Весніной: Світ Жінки. Справжня ЛЕДІ

comments powered by HyperComments

  ПІБ

  Телефон

  Email

  Види послуг

  Додаткова інформація

  Натискання кнопки "Записатися" означає згоду з Політикою конфіденційності