Що подарувати жінці, дівчині на 8 березня та 14 лютого?

Що подарувати жінці, дівчині на 8 березня та 14 лютого?

Варіанти подарунків для жінок від центру “Весніна Груп”

8-marta-1Що подарувати мамі?

Подаруйте їй турботу про здоров’я. Подаруйте їй можливість подбати про свою красу, не економлячи на собі. Якщо ви вже доросла людина, то саме час побалувати свою маму! Адже вона – наша найближча людина, яка звикла відмовляти собі в розвагах.

Що ми можемо запропонувати для мами: масаж класичний, мануальний 3D-масаж, масаж обличчя, масаж лікувальний при захворюваннях нервової системи та опорно-рухового апарату, остеохондрозі; омолоджуючі спа-програми та догляд.

Здивувати та порадувати дівчину?

Ваша «Зайка» – прекрасна, але вічно стурбована своєю фігурою та зовнішністю? Подаруйте їй сертифікат на будь-яку суму в центр «Весніна груп» та нехай вона сама вибере догляд, про який мріяла. іспанський масаж обличчя, антицелюлітний масаж, медовий масаж,  лімфодренажний масаж, SPA-програми, обгортання, “віскі”-сповивання, вакуумна и УЗ-чистка обличчя.

Подарунок для дружини – приємний, але водночас корисний та практичний

Задоволена дружина – щаслива вся сім’я! Напередодні весни будь-якій жінці буде приємно отримати подарункові сертифікати на масаж та спа-догляд, або навіть цілий абонемент на 5, 7 або 10 сеансів масажу. При купівлі абонемента на масаж діє знижка!

Потрібно привітати улюблену тещу та свекруху?

Якщо ваша теща – друга людина після дружини, то привітати її одними цукерками – непоправна помилка! Набагато далекоглядніше буде подарувати їй враження, від яких вона стане любити вас набагато більше. Дівчата, не забуваємо подбати про свекруху! Масаж лікувальний, омолоджуючий догляд, заняття з арт-терапії для жінок – обирайте!

Подарунок для доньки: розвага + користь.

Ви хочете виховати в дитині вічне, добре і світле? Для дітей та підлітків в центрі “Vesnina Group” проходять заняття з арт-терапії, майстер-класи «Риторика для підлітків», курс «Впевненого слова». Для юних леді: масаж, чистка обличчя та догляд за підлітковою шкірою (з 14 років).

Що подарувати вчительці або викладачеві?

8-marta-2Подарунковий сертифікат на масаж цілком підходить в якості ділового подарунка, адресованого знайомій вам людині. Він ні до чого не зобов’язує, та в той же час є хорошим варіантом подарунка. Для викладачів масаж взагалі необхідний як засіб зняття стресу та втоми. На жаль, не всі педагоги можуть собі його дозволити регулярно. Так, може варто порадувати людину, яка так багато часу проводить з вашою дитиною?

Що подарувати співробітницям?

Караоке та посиденьки в боулінгу вже були. Накривати столи в офісі – моветон. Підбирати сувеніри – клопітно. Як привітати співробітниць незвично та при цьому не сильно розпилятися? Подаруйте тренінг «АРТ-Терапія для жінок»! Дві години, наповнені творчістю, натхненням та жіночим щебетом! Якщо ви – керівник або HR, рекомендуємо розглянути формат корпоративної арт-терапії. Вона сприяє не тільки розвагам, а й підвищує мотивацію, згуртовує колектив, розвиває комунікативні навички. Та найприємніше – вам не потрібно нікого супроводжувати. Довірте ваших співробітниць нам та можете спокійно відзначати 8 березня 🙂

Поради як піднести подарунки жінці

Не варто побоюватися дарувати подарунок, що має на увазі догляд за собою, через те що він може бути сприйнятий двояко. Вся річ у тім, як його піднести. Щоб не отримати «віником по голові», вручаючи подарунковий сертифікат, скажіть таке:

– «Ти у мене найкрасивіша. Я хочу, щоб ти залишалася такою завжди»…

– «Я знаю, як ти любиш доглядати за собою. Хочу радувати тебе»…

– «Я хочу тебе балувати, ти цього варта»..

– «Мені подобається, коли ти щось міняєш та стаєш красивіше. Я помічаю всі дрібниці, навіть якщо не говорю про це»…

Ми пропонуємо кілька варіантів покупки подарункового сертифіката:

  • Сформовані нами пакети послуг.
  • Можливість скласти самостійно програму на вибір з усього переліку послуг.
  • Придбання сертифіката на будь-яку суму.

Замовити подарунковий сертифікат

comments powered by HyperComments