Що подарувати чоловікові, хлопцеві, співробітникам по роботі?

Що подарувати чоловікові, хлопцеві, співробітникам по роботі?

23-fevralya-1Ми не знаємо, будете ви відзначати 23 лютого чи ні. Можна не відзначати. Але порадувати чоловіків ми просто зобов’язані! Адже попереду 8-е березня!!!

Отже, що подарувати чоловікові???

Знову шкарпетки? Спиртне? Піна для гоління? Гель для душа? Парфуми? … Нудота …
Якими б не були ваші плани на святкування «Дня чоловіків», подарунковий сертифікат на масаж в Харкові від центру «Весніна Груп» буде як прекрасним самостійним подарунком, так й відмінним доповненням до приготовленого вами презенту (… ні, тільки не до носків!!!)

Подарункові сертифікати на масаж для справжніх чоловіків!

Ваш хлопець любить спорт та захоплюється активним відпочинком? Подаруйте йому тонізуючий масаж й спортивний масаж.

Ваш чоловік – програміст, менеджер, керівник, – словом, має сидячу роботу за комп’ютером? Рекомендуємо масаж спини та шийно-комірцевої зони, загальний масаж усього тіла.

Ваш годувальник постійно у відрядженнях та вічних роз’їздах? Подаруйте йому релакс-масаж та тандем-масаж

Чоловік багато часу проводить за кермом?Тоді масаж йому надзвичайно необхідний! Для профілактики проблем зі спиною рекомендуємо лікувальний масаж спини, лімфодренажний масажмануальний 3D-масаж.

Ваш тато – вже в роках, дають про себе знати хвороби, старі травми? Чоловікам у віці рекомендуємо лікувальний масаж, класичний масаж, остеопатичний масаж.

Масаж в центрі “The Vesnina Group” проводить практикуючий лікар, ортопед-травматолог Веснін Вадимир Вікторович. Так що нам можна довірити свій скарб в усіх відношеннях :)!

23-fevralya-2

Чому варто купувати подарункові сертифікати на масаж в Центрі «Весніна груп»?

  • Безпека та якість. Наш підхід до масажу враховує особливості здоров’я клієнта. Наші майстри масажу – з вищою медичною освітою. Нам довіряють лікувальний та дитячий масаж.
  • Лояльні ціни. Навіть маючи скромний бюджет на подарунок, ваш презент буде гідним. Сертифікат на масаж можна придбати на будь-яку суму від 90 грн. При купівлі абонемента від 5 сеансів діє знижка!
  • Розкішніше, ніж його реальна ціна. Ми завжди приймаємо власників сертифікатів по-особливому. Музика, аромати, особливий теплий прийом та… – сюрприз від Центру «The Vesnina Group»!
  • Бонус для себе. Так, саме так! Купуючи подарунковий сертифікат у нас, ви отримуєте гарну знижку на наші послуги для своїх особистих цілей.
  • Сертифікат легко придбати, їм зручно користуватися. Працюємо без вихідних, з 8.00 до 22.00. Знаходимося поруч з метро (Палац Спорту (Маршала Жукова)), є безкоштовна парковка. Можливість оплатити віддалено.
  • Допоможемо піднести Ваш подарунок найкращим чином.  Ми можемо підіграти вашій вітальній задумці, доставити сертифікат винуватцю торжества в якості сюрпризу, або вручити від вас додатковий бонус!

Поки всі інші БАЖАЮТЬ здоров’я та щастя,
Ви можете ЗРОБИТИ їх РЕАЛЬНІСТЮ!

Ми пропонуємо кілька варіантів покупки подарункового сертифіката:

  • Сформовані нами пакети послуг.
  • Можливість скласти самостійно програму на вибір з усього переліку послуг.
  • Придбання сертифіката на будь-яку суму.

Замовити подарунковий сертифікат

comments powered by HyperComments