Психолог для чоловіків

Психолог для чоловіків

У сучасному світі існує явне спотворення ролей чоловіка та жінки. Аж надто люди відірвалися від своєї істинної природи. Чоловіки забувають свої ролі та функції, жінки втрачають свої … В цьому сенсі зараз дійсно повне непорозуміння.

Психолог для чоловіків

Відповіді психолога на типові запитання чоловіків

1. Як не бути таким, щоб не діставала дружина, не зносила мозок

Не можеш змінити ситуацію – зміни своє ставлення до неї.
Якщо не можеш змінити ставлення до ситуації, не бійся розлучення. Дружина не річ, відпусти її.
Але, пам’ятай, поведінка жінки в родині – це відображення дій та вчинків самого чоловіка. Адже всім відомо, що одна і та ж жінка, “в руках” різних чоловіків веде себе зовсім по-різному. Одного ні ставить ні в що, зневажає, скандалить з ним. Зате з іншим – м’яка, ніжна, слухняна і такому чоловікові вона довіряє та поважає його.
Тому розумний чоловік м’яко та поступово підлаштує жінку під себе. І вона підлаштується, адже це в ній – закладено від природи. У цій взаємодії і поміщений секрет щасливих сімей. А нерозумний – буде діяти грубо, цинічно та напористо. В результаті жінку замучить та сам буде мучитися. Зрозуміло, що про сімейне щастя мріяти їм не доведеться.

Сімейні відносиниСправжній чоловік зустрівши свою жінку – сумніватися не буде.

2. Сімейні стосунки (цінності, контроль, взаєморозуміння)

Не принижуй себе та улюблену жінку підозрілістю.
Не будь байдужий.
Не будь занудою.
Не опускайся під час сварки до образ.
Будь-яка проблема вирішується, якщо про неї розмовляти.

Чоловіча психологія

3. Що таке сім’я? На якому вона місці дім-робота, дружина-дитина

Сім’я – мала група, осередок суспільства, в якій люди пов’язані між собою певними відносинами.

Сім’ю утворюють дві дорослі людини.

Традиційно сім’я будується на взаємній любові та терпимості. Щасливе існування неможливо без уміння людей ладити між собою, знаходити спільні точки дотику.

Важливо, щоб всі члени малої групи відчували себе морально задоволеними від спільного проживання один з одним. Колективне планування та вирішення важких сімейних завдань тільки згуртовує близьких людей.

В ідеалі чоловік повинен позбавити дружину від необхідності заробляти на життя, щоб дати їй можливість підтримувати чистоту та порядок в будинку, готувати їжу та виховувати дітей. Якщо він справжній чоловік, то він в першу чергу повинен довести самому собі, своїй чоловічій природі та своєму духовному шляху. Обов’язок чоловіка, його природна натура – в тому, щоб бути воїном, захисником, заступником. А якщо він цього не робить, то він не мужик. Також чоловік сам повинен приймати участь у вихованні дітей. В ідеалі:

 Чоловік Жінка
 Я сам – 1 місце Я сама – 1 місце
 Робота – 2 місце Чоловік – 2 місце
 Дружина – 3 місце Діти (дитина) – 3 місце
 Діти (дитина) – 4 місце Батьки, подруги – 4 місце
 Батьки, друзі – 5 місце Улюблене заняття – 5 місце

Справжня жінка не повинна працювати, у неї має бути заняття, причому улюблене. Приноситиме воно хороший прибуток, чи не буде прибутковим – це не важливо. Жінка не повинна заробляти!

4. Як себе вести, якщо не розділяються інтереси

Я люблю футбол, а вона його ненавидить або вона любить серіали, а я новини?

Два різних бажання, причому досить сильних та серйозних, які суперечать один одному. Так зважте, чому вам потрібно захопитися серіалами? Це те ж саме, що чому жінки весь час збирають ваші шкарпетки по квартирі? Вони привчають вас та СЕБЕ до порядку. А ви почніть виявляти чуттєвість до дружини дивлячись серіали. Психолог Харків Весніна С. В.

5. Причини частих конфліктів в сім’ї

Сімейним парам потрібно наступне:

  • всі бажання, які якось не збігаються, потрібно обговорювати;
  • намагайтеся привести аргументи та терпляче вислухати один одного;
  • тут важливо не зачинятися та не таїти образу мовчки.

Те, до якого рішення ви прийдете – це навіть не головне.

Важливо, щоб дві дорослі людини могли сісти та поговорити один з одним.

Просто почніть практикувати такий підхід до вирішення подібних суперечок. І через якийсь час ви дивним чином помітите, що компроміси легко знаходяться, а конфлікти самі по собі зникнуть – або одному з вас перехочется купувати мотоцикл, або раптом прийде розуміння, що ванна й так відмінна та її не треба лагодити, так скоро переїжджаєте на нову квартиру.

Відбувається справжнє диво – ситуація вирішується миттєво або просто зникає сама собою. Будь-які конфлікти призначені для того, щоб ввести людей в ще більший зв’язок між собою.

Тому ще раз, найкращим вирішенням спірних питань буде – разом сісти, спокійно поговорити та спробувати зрозуміти один одного. Намагайтеся закладати такий підхід до вирішення суперечок якомога раніше в спільному житті, і тоді вам вдасться випробувати всю красу сімейних відносин!

6. Хто в родині повинен заробляти гроші

Чоловік зобов’язаний надати кожному з членів сім’ї захист та заступництво. Заробляти гроші, дбати про жінку, робити подарунки, а ось створити сприятливий грунт для прояву турботи, зростити бажання зробити приємність – це робота жінки!

7. Загальний бюджет чи ні? – ТАК, та й ще раз так

  • Чітко спланований сімейний бюджет, та розуміння для двох, скільки грошей ви берете на свої основні потреби. Тобто та сума, яка без проблем задовольнить 90% ваших витрат на їжу, дітей, догляд за собою, купівлю нових речей.
  • І вона, сума, беззастережно повинна лежати в певному місці (в тумбочці, сейфі, на книжковій полиці, або у кого ще якісь схованки?).
  • Відповідно розмова про щоденні витрати повинна підніматися не частіше ніж один раз на місяць. Якщо ви ще не практикуєте такий підхід, то почніть прямо сьогодні. Це повинно бути законом.
  • Коли чоловік знає конкретну суму грошей, яка необхідна сім’ї, то він вже буде думати, як її дістати, а жінка – як витратити.

Успіхів вам та щастя в сімейному житті! Ваш психолог Весніна С. В.

Цитата Вілл Сміт

comments powered by HyperComments