Положення рук оратора

Положення рук оратора

Естетичне базове положення рук оратора

Естетичне базове положення рук – важлива складова образу оратора. Важливо підібрати його саме для себе, оскільки одне й те ж положення може підходити одному оратору та не підходити іншому.

Звісно ж, таке положення рук, хоча класичним і не є, проте, навряд чи хтось може сказати, що воно погано виглядає.

У той же час, наведене нижче відноситься до класичних положення рук у Ангели Меркель, навряд чи їй підходить.

Положення рук у Ангели Меркель

Наскільки, на Вашу думку, красиво та природно виглядають руки у Ангели Меркель? За Вашим особистим відчуттям?

Які ж положення рук у оратора можна віднести до класичних?

Положення рук Джеймса Вудса Положення рук у адвоката

У дуже хорошому серіалі «SHARK» (російською мовою його перевели як «Акула правосуддя») Джеймс Вудс грає в хорошому сенсі помішаного на своїй роботі адвоката (який навіть вдома зробив точну копію залу судових засідань, в якому встановив 7 камер та репетирував допити свідків та свої виступи). На скріншоті вгорі видно положення рук, яке часто використовується героєм Джеймса Вудса.

У цій адвокатесси (процесуальної супротивниці Джеймса Вудса) – т.зв. класичне базове положення рук, яке по незрозумілій для мене причини підходить майже всім жінкам (за рідкісними винятками).

У Майкла Росса з серіалу «Костюми» одне з естетичних положень рук Закрите положення рук

У Майкла Росса з серіалу «Костюми» одне з естетичних положень рук.

І нарешті, останній приклад положення рук з того ж серіалу «Костюми» (більш докладно ці питання розбираються на наших тренінгах та курсах з публічних виступів). Це положення вважається більшістю людей закритим, люди починають підозрювати оратора в не дуже добрих намірах. Хоча, я перевіряла на собі такий стан рук та ніяких недобрих почуттів по відношенню до себе у аудиторії не відчувала. Перевіряла свої відчуття, розмовляючи з іншими ораторами, та ті підтвердили, що й у них ніякого негативу не було. Іншими словами, гадаю, що його можна використовувати, але краще робити це не на початку виступу, а через певний час (коли слухачі переконалися у вашій щирості).

comments powered by HyperComments