Консультація сімейного психолога

Звернення до сімейного психолога допоможе Вам не тільки зміцнити або зберегти сім’ю, а й навчитися разом долати життєві труднощі.

У яких випадках (з чоловіком або без) слід звернутися до сімейного психолога?

Консультація сімейного психолога допоможе Вам розібратися в ситуаціях, коли в родині з’явилися:

  • складнощі у взаєминах;
  • конфлікти між поколіннями;
  • проблеми з дітьми;
  • кризи розвитку сім’ї;
  • складнощі у взаєминах з батьками подружжя;
  • переживання в процесі та після розлучення, зради;
  • труднощі, пов’язані з впливом різних факторів (особистісна криза, переїзд, зміна роботи та ін.).

Сімейний психолог Весніна С.В.

Хто проводить консультації?

Консультує з виниклих в родині проблемних питань Весніна Світлана Володимирівна – психолог, який має багаторічний досвід роботи. Логопед. Педагог. Експерт-аналітик з коммунікацій.

Веснін Володимир Вікторович – врач ортопед-травматолог, остеопат, психолог, ассестент кафедри травматології та ортопедії ХНМУ.

Дізнатися докладніше про фахівців Центру

Чи можу я прийти на консультацію один (одна)?

На сімейну консультацію можуть прийти як всі члени сім’ї, так й хтось один.

Як проходять консультації сімейного психолога?

Сімейна консультація триває 1,5 години, що дозволяє почути кожного члена сім’ї. На первинній консультації визначається основна проблема, яку хоче вирішити сім’я, та планується план роботи. Якщо під час роботи з сім’єю виявляються індивідуальні проблеми одного з членів сім’ї, які впливають на взаємовідносини в сім’ї, можливий тимчасовий перехід на індивідуальну психотерапію, й потім повернення до сімейної роботи для закріплення отриманих результатів. Ми володіємо всіма необхідними методиками для якісної роботи з Вашою родиною.

Хто є причиною конфлікту? Він або вона? А може, двоє? А може, третій? А може, четвертий? .. Якщо ми не можемо змінити поведінку партнера, ми завжди можемо почати з себе. Ми можемо змінити себе, почавши вести себе по-іншому – за правилами безконфліктного спілкування.

Принципи безконфліктного спілкування свідчать: найголовніше, якщо вже почалися розбіжності зі співрозмовником, намагайтеся якомога швидше перетворити їх в конструктивні (обидві сторони прагнуть позбутися конфлікту).

Але будь-яких конфліктів, навіть зародків таких ситуацій варто уникати, тому не буде зайвим знати правила, які допоможуть запобігти появі настільки дратівливих подій.

У цьому вам допоможе практикуючий психолог, професіонал Весніна С. В.

Дізнатися подробиці про послуги центру
та записатися на прийом Ви можете
за тел. 067-30-87-080, 093-74-35-699, 099-30-87-080.

price

comments powered by HyperComments