Остеопатія під час міжреберної невралгії

Остеопатія під час міжреберної невралгії

Остеопатія під час міжреберної невралгії

Міжреберна невралгія (торакалгія) – поразка міжреберного нерва, що характеризується гострим болем в області проходження самого нерва.

Причини виникнення

Існує безліч причин цього захворювання. Одна з них це патологічні зсуви міжхребцевих з’єднань грудного відділу, внаслідок виникають защемлення нервових корінців, що і провокує хронічний больовий синдром. Крім того, напад болю може бути спровокований нерівномірним підвищеним фізичним навантаженням, переохолодженням, травмами.

Симптоми невралгії

Основний симптом це оперізуючий гострий біль в грудній клітині, частіше однобічний. Больові відчуття посилюються під час вдиху. Важливо відзначити що біль може віддавати під лопатку або в область серця, тому можна помилково припустити, що це симптоми серцевого нападу. Відмінність невралгії в тому, що біль збільшується при рухах грудної клітини і триває набагато довше.

Остеопатичний підхід лікування

Лікар-остеопат застосовує спеціальні методики, впливаючи на кісткові структури, м’які тканини і внутрішні органи грудної клітини і не тільки. Основне завдання полягає у відновленні взаємо розташування хребців і реберних дуг, гармонізації фасциальної системи з відновленням нормального кровообігу і іннервації, врівноваження симпатичного стовбура і ТМО головного і спинного мозку. Такий вплив вивільняє затиснуті нервові закінчення, усувається біль без медикаментозного лікування. Крім того, нервові тканини краще кровопостачаються, активуються процеси регенерації.

Зводиться до мінімуму ризик можливих рецидивів, тому що усувається першопричина захворювання. Як правило вже після сеансу остеопатії симптоматика проходить швидко і надовго.

Бажано при ранніх ознаках невралгії звертатися до лікаря-остеопата, щоб уникнути ускладнень і тривалого лікування. Так само умовно здоровим людям рекомендується щорічно обстежуватися у остеопата, щоб уникнути розвитку різних захворювань, тому що щодня ми стикаємося з численними несприятливими факторами, які шкодять опорно-руховому апарату.

Записатися на прийом

comments powered by HyperComments