Ораторське мистецтво

Ораторське мистецтво

Ораторське мистецтво

Ви хочете мати гарний голос і чітку дикцію? Ні чи ТАК.

Якщо так, тоді Я, Світлана Володимирівна Весніна буду рада вітати вас на моєму авторському курсі “Ораторське мистецтво. Психологічні основи”.

Наше слово завжди комусь адресоване навіть, якщо ми пишемо щоденник або вірш.

Ораторська майстерність – навичка, з якою не народжуються, а освоюється виключно практикою.

Наша побутова мова, як правило, не контрольована. Однак бувають ситуації, коли здаєш іспит, захищаєш дипломну роботу, проходиш співбесіду, та й просто процес повсякденного висловлюючи, де мова повинна бути усвідомлена, виразна, доступна.

Сказане слово має дві сторони, невіддільних одна від одної – це зовнішня: фізична (дикція, голос, темп, ритм, паузи, …) і внутрішня: психологічна (мета висловлювання, підбір мовних засобів: міміка, жести, почуття-інтрига). У цьому і складається запорука мовного успіху!

МЕТА курсу – не прослухати лекції, як правильно говорити, а як за допомогою практики стати майстром слова.

На заняттях включені техніки з психології та АРТ-терапії, що робить їх не тільки повчальними, але і захоплююче цікавими. Запрошуємо вас дорогі друзі на курс, де ви отримаєте мовні навички, які будуть допомагати вам все життя.

Немає межі досконалості, вчимося говорити переконливо і невимушено.

ЯКИЙ ФАКТОР Є ВАЖЛИВИМ ПІД ЧАС ВИГОЛОШЕННЯ ПРОМОВИ?

Жести, слова, зоровий контакт, дикція, гумор, аргументи.

ВІДПОВІДЬ – ВСЕ ВІДІГРАЄ РОЛЬ!

Можливо за всім перерахованим встежити відразу?

ЦІЛКОМ!

Кожен пункт ми розбираємо на тематичних заняттях, поринувши в їх таїнства. Ви пізнаєте ексклюзивні тонкощі і секрети красномовства. Вони обов’язково стануть в нагоді також в повсякденному житті, коли потрібно домовиться з ким-небудь, не важливо це ваша дитина або діловий партнер. Де говорити і відчувати себе будете впевнено на 100%.

Після наших курсів ви будете знати, що говорити і як. І я, Світлана Володимирівна Весніна, рада вас підготувати до захисту диплома, співбесіди, вітальних виступів, переговорів, та й просто спілкування з малознайомими людьми.

Записатися

comments powered by HyperComments