Місце остеопатії в системі охорони здоров’я

Місце остеопатії в системі охорони здоров’я

Місце остеопатії в системі охорони здоров'я

На сьогоднішній день у багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні, спостерігається «криза здоров’я». Домінуюча в медицині парадигма може бути названа патоцентричною: увагу лікарів направлено на виявлення та лікування різних захворювань. На обстеження та аналізи, консультації фахівців, дорогі ліки витрачаються величезні кошти, що, однак, не призводить до зниження кількості хронічних захворювань. З іншого боку, недостатня увага приділяється забезпеченню допомоги ще практично здоровій людині в донозологічному періоді. Для поліпшення здоров’я населення необхідно змінити ставлення до вибору оптимальної стратегії в організації лікувально – профілактичної допомоги. Своєчасне відновлення ресурсів адаптації організму можна розглядати в якості однієї з головних завдань професійної діяльності лікаря-остеопата.

Школа остеопатії

Остеопатія, яка займається профілактикою, діагностикою, лікуванням структурно-функціональних порушень, є одним з медичних методів, які допомагають тілу пацієнта знайти здоров’я. Вона займається людиною не тільки на етапі хвороби, але й на етапі передхвороби, коли ресурси адаптації організму не так сильно змінені. Увага остеопата не спрямована виключно на той орган, який перестав працювати: лікар веде лікування так, щоб все тіло впоралося з недугою. При цьому одне із завдань остеопата – пояснити пацієнту, як правильно ставитися до себе, дати йому керівництво по «експлуатації» власного організму, яке дозволить уникнути появи хвороби, та відкоригувати ті порушення, які вже виникли в тілі.

Записатися на прийом

Досвід професійної діяльності лікарів-остеопатів по всьому світу сьогодні показує, що використання остеопатичних методів в комплексі з класичними лікувальними заходами дає більш високі результати при лікуванні ряду захворювань. Обізнаність лікарів різних спеціальностей про можливості остеопатичного методу сприятиме підвищенню якості медичних послуг, що надаються пацієнтам в нашій країні. Правильно підготовлений остеопат сьогодні здатний не тільки лікувати хворобу, а й допомогти у вирішенні завдань здравосбереженія нації.

Стати остеопатом …

comments powered by HyperComments