Масаж в Харкові для спини, лікування хребта

Масаж в Харкові для спини, лікування хребта

Масаж

Центр здоров’я, краси та успіху «The Vesnina Group» спеціалізується на послугах лікувального та оздоровчого масажу вже більше 6 років. У нас можна зробити масаж як за медичними показаннями для дітей та дорослих, так і розслабляючий масаж – для задоволення та життєвого тонусу. Масаж в центрі “Весніна Груп” роблять тільки спеціалісти з медичною освітою: ортопед-траматолог, остеопат, мануальний терапевт, кваліфікований масажист.

Ми завжди вивчаємо рентгенівські знімки або результати МРТ наших клієнтів, перш ніж братися за процедуру. Ми наполегливо рекомендуємо Вам, особливо якщо вам необхідний масаж спини або інших частин тіла в лікувальний цілях, робити масаж тільки у людей з лікарською практикою, з глибокими знаннями анатомії та фізіології!

Немає нічого кращого для відновлення сил, зняття стресу та зміцнення здоров’я, ніж лікувальний масаж. Навіть після першого сеансу у Вас покращиться самопочуття та підвищиться працездатність. А після курсу масажу зменшаться або повністю пройдуть болі в спині, хребті, суглобах та в інших частинах тіла, розслабляться та відновляться м’язи, посилиться імунітет організму.

Масаж – це дуже складна та відповідальна процедура, саме тому її можуть проводити тільки кваліфіковані фахівці. Всі наші фахівці мають медичну освіту та сертифікати масажиста. Вони постійно підвищують свою кваліфікацію.

Як проходить процедура масажу? Знайомство з масажистом

У призначений час Вас зустрічає наш масажист. Безпосередньо перед масажем фахівець розмовляє з Вами. Будь ласка, опишіть масажисту всі проблеми, які Вас турбують, та які Ви хочете вирішити за допомогою масажу. Візьміть з собою результати досліджень або мед. карту, якщо є. Масажист проконсультує Вас, запропонує вид масажу, який Вам краще підходить. Розповість про тривалість та кількість сеансів, які Вам необхідні.

Початок масажу

Наші масажні кабінети в Харкові обладнані всім необхідним (простирадла, масла, аромати та т.п), ви можете з собою нічого не брати. У них тепло та затишно, в кабінеті працює тільки один майстер.

Масажист покаже Вам масажний стіл, який приготовлений спеціально для Вас – він уже теплий та застелений одноразовим простирадлом. Після чого, масажист вийде з кабінету, щоб Ви могли спокійно роздягнутися та лягти на стіл. При масажі спини можна роздягнутися до пояса, при загальному масажі необхідно роздягнутися до нижньої білизни. За бажанням масажист може вкрити Вас ковдрою. Під час масажу масажист відкриває ту частину тіла, з якої працює, все інше тіло закрито простирадлом. Все це зроблено для того, щоб Ви відчували себе комфортно та спокійно та могли розслабитися. Під час масажу Ви можете вибрати музику за смаком або попросити її вимкнути.

Під час масажу

Перед сеансом фахівець обов’язково попросить Вас говорити про відчуття під час масажу. Не терпіть біль та обов’язково скажіть про це масажисту. Під час масажу Ви повинні максимально розслабитися. Хтось любить розмовляти під час сеансу, хтось любить спати. Не соромтеся та відчувайте себе комфортно! Всі наші фахівці мають великий досвід роботи, тому Ви в надійних руках.

Після масажу

Після масажу фахівець виходить з кабінету, щоб Ви могли спокійно одягнутися. Сеанс масажу триває від 20 хвилин до 2 годин. Після масажу фахівець дасть Вам свої рекомендації щодо необхідності наступних сеансів та їх частоти. При купівлі абонемента на масаж у нас діють знижки.

Записатися на масаж в Харкові можна за телефонами:
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Ми цінуємо час та комфорт наших клієнтів, тому працюємо за попереднім записом. Щоб не було накладок за часом, будь ласка, повідомте за телефоном про зручний для вас час відвідування.

comments powered by HyperComments