Масаж і Дотик

Масаж і Дотик

Масаж і Дотик

Ми не надаємо йому особливого значення, а шкіра, як орган дотику, один з найбільших органів тіла. Саме шкіра відповідає за передачу інформації тактильних відчуттів в центральну нервову систему.

Не замислюючись про це ми маємо певний розрив відносин між свідомістю і тілом. При певному збігу обставин у нас формується поняття що тіло – це оболонка (на кшталт сорочки або плаща) або просто засіб для взаємодії зі світом. Такий розрив негативно впливає на нас, часто переслідує відчуття смутку аж до депресії. А простий, легкий дотик іншої людини здатний відновити цей зв’язок свідомості і тіла, повертаючи до витоків і використовуючи енергію цього міцного зв’язку для підтримки фізичного, розумового і психічного здоров’я.

Сеанс масажу – дуже простий і неймовірно корисний метод для боротьби з цією непоказною, але нав’язливою проблемою. Зрозуміло, щоб відчути ефект потрібно регулярно відвідувати процедури масажу. Під час сеансу велика частина свідомості буде концентруватися на плавних і ритмічних рухах рук масажиста, тим самим нервові закінчення шкіряних покривів передаватимуть позитивну інформацію тактильних відчуттів в центральну нервову систему.

Масаж – ідеальний доступний метод для відновлення гармонії, для пошуку нових сил і натхнення.

Записатися на масаж

comments powered by HyperComments