Лікування радикуліту

Лікування радикуліту

Лікування радикулітуРадикуліт підкрадається до людини непомітно. Незграбний рух – різкий та сильний біль в спині, в результаті якої людина деякий час просто не в змозі ні зігнутися, ні розігнутися. Радикуліт, лікування якого неодмінно передбачає комплексний підхід, – хвороба вкрай поширена.

За статистикою, від радикуліту страждає кожен восьмий мешканець Землі старше сорока років. Та, на жаль, як і багато інших недуг, за останні кілька десятиліть ця хвороба сильно помолодшала. Сьогодні на радикуліт скаржаться вже не тільки літні, але й молоді люди. Він найбільш поширений серед спортсменів-професіоналів, а також осіб, що займаються розумовою працею, та, як наслідок, сидячою роботою.

Причина виникнення достатньо проста. У нашому хребті знаходиться спинний мозок, від якого відходить безліч нервів, які відповідають за злагоджену роботу всього організму. Якщо ці нерви пошкоджуються або запалюються – виникає радикуліт.

Однак медики й досі не можуть прийти до єдиної думки, що саме слід вважати причиною радикуліту. Раніше вони вважали, що радикуліт – це мимовільне запалення нервового корінця. Потім вони прийшли до висновку, що в усьому винні міжхребцеві грижі – розриви та випинання назовні хрящів, розташованих між хребцями. Саме вони здавлюють нервові корінці, змушуючи їх запалюватися.

Лікування радикулітуЗараз лікарі вважають, що причина радикуліту ховається в самому хребті, а якщо конкретніше, то в його пошкодженні. Приблизно в 95% випадків радикуліт – це прояв остеохондрозу, а в решту 5% – результат застарілої травми хребта.

Лікарям абсолютно точно відомо, що може спровокувати приступ радикуліту – це стрес, інфекція та порушення обміну речовин. Ну й, зрозуміло, підняття важких предметів та незграбні рухи.

Щоб розпізнати радикуліт звернемося до його основних ознак. Перший – біль. Що саме буде боліти, безпосередньо залежить від того, в якому місці пошкоджений хребет. Шийний радикуліт (цервікалгія) характеризується сильним болем в шиї та потилиці, кашель та будь-які рухи головою цей біль підсилюють. В особливих випадках у людини з шийним радикулітом починає крутитися голова, погіршується слух, та з’являється похитуюча хода. При шийно-плечовому радикуліті виникає різкий біль в шиї, плечах та руках. При грудному радикуліті (торакалгія) з’являються напади сильного болю, які немов опоясують грудну клітку. Та, нарешті, найвідоміший вид радикуліту – попереково-крижовий радикуліт (люмбаго).

Радикуліт, лікування якого ні в якому разі не варто запускати – це один з приводів звернутися в наш Центр здоров’я, краси та успіху «The Vesnina Group» за професійною та якісною допомогою!

Отримати консультацію Ви можете в нашому центрі у лікаря ортопеда – травматолога Весніна Володимира Вікторовича.

Рекомендовані види масажу при радикуліті:

comments powered by HyperComments