Естетичне моделювання обличчя (остеопатичний підхід)

Естетичне моделювання обличчя (остеопатичний підхід)

Остеопатичний підхід в косметологіїУ косметологічної терапії для корекції вікових змін нерідко застосовують пластичну хірургію, апаратну косметологію, ін’єкційні та інші процедури. При всіх перевагах подібних методів, складно стверджувати, що всі вони абсолютно безпечні та повністю підходять кожній жінці. Є цілий ряд протипоказань, ускладнень та інших неприємних наслідків.

Остеопатичний підхід в косметології призводить до чудових результатів, залишаючись при цьому неінвазивною, безпечною та безболісною альтернативою.

М’язи тіла та обличчя, відображають всі наші, іноді й негативні, пережиті емоції. Середовище накладає відбиток. Саме постійна напруга мімічних м’язів та сполучної тканини обличчя та тіла сприяє утворенню ранніх стійких зморшок.

Що можна зробити?

ЛімфодренажВикористання остеопатичних технік дозволяє без хірургічного втручання та будь-яких болісних ін’єкцій провести мануальний лімфодренаж, релаксацію мімічних тканин та м’язів обличчя. Ефективність цих методик можна порівняти з підтяжкою обличчя, але в цьому випадку можна обійтися без травмуючих операції та уколів.

Лімфодренаж являє собою роботу з поверхневими та глибокими тканинами шкіри, зміцнюючи їх, підвищуючи тонус та еластичність. Особливістю таких процедур є те, що наявні джерела напруги м’язів, фасцій, шляхом м’якого впливу на особливі зони, розслабляються, напруги та спазми в них йдуть, тим самим дозволяючи м’язам прийняти своє природне положення.

В результаті проведення міофасціального естетичного моделювання обличчя поліпшується мікроциркуляція в шкірі та тканинах, що підлягають, також виводяться токсини та, як наслідок, змінюється колір шкіри, тонус, розправляються ранні зморшки, обличчя стає симетричним.

Міофасціальне естетичне моделювання обличчяСпеціальними м’якими ручними техніками фахівець відновлює природне положення м’язів, апоневрозів та зв’язок в області обличчя та зони декольте. Наслідком такої терапії є нормалізація напруги в тканинах в даних зонах, що веде до симетричності обличчя та розгладженню ранніх зморшок. Відповідно, поліпшується кровообіг та лімфообіг в м’язовій тканині, що в свою чергу, призводить до нормалізації загального стану тканин, зняття набряків, швидкого виведенню токсинів.

Остеопатична допомога в косметології помітно покращує якість шкірного покрову обличчя та зони декольте: розправляються зморшки, поліпшується колір шкіри, відновлюється її здоровий та природній вигляд. Також дана область схильна до психосоматичних блоків. Тому під час сеансу клієнт відчуває вивільнення даних затисків, розслаблення та приплив нової енергії.

Позитивні зміни після кількох сеансів естетичного моделювання обличчяВажливим фактором є те, що перший ефект від міофасціального естетичного моделювання обличчя настає безпосередньо після сеансу.

Через 2-4 сеанси вже можна побачити інші позитивні зміни – багато зморшок починають розгладжуватися, якісь йдуть зовсім, шкіра стає свіжішою, більш натягнутою та гладкою. У той же час, оскільки не використовується ніяких інших прийомів, крім мануальної терапії, потрібна певна кількість сеансів фахівця, щоб м’язи обличчя та тіла звикли до нового, заданого руками терапевта, здорового стану.

Остеопат лікує не тільки хворий орган, він гармонізує організм в цілому. В результаті дбайливого, екологічного впливу стимулюються захисні сили організму, спонукаючи його звертатися до своїх внутрішніх резервів.

Краніосакральна остеопатіяКраніосакральна терапія

«Краса та молодість завжди всередині, а не зовні»
Рене Руссо

comments powered by HyperComments