Дитячий масаж – кращий, ефективний і безпечний спосіб зміцнити здоров’я дитини і вберегти від багатьох хвороб. Особливо корисний масаж для дітей до року. Саме в цей період організм дитини активно розвивається, остаточно формуються органи і їх функції.

Масаж дітей сприяє правильному розвитку опорно-рухового апарату, покращує роботу кровоносної системи, підтримує м’язовий тонус в нормі.

У новонародженого, як правило, спостерігається фізіологічний гіпертонус м’язів – ніжки та ручки зігнуті, кулачки в стислому положенні, відбуваються хаотичні і мимовільні рухи. Завдання дитячого масажиста врівноважити м’язовий тонус за допомогою м’яких технік.

Також масаж для немовлят і грудничків показаний під час гіпотонусу м’язів. Масаж для малюка значно зміцнює імунну систему, збільшує резистентність організму до ГРЗ. Крім цього відзначено позитивний вплив загальнозміцнювального масажу на механізми травлення (при колітах, метеоризмі та ін.).

Найважливіша складова частина процедури – це розвиток тактильних відчуттів шкіряних покривів, які сприяють активному формуванню центральної нервової системи. Адже дотик для немовлят дуже багато значить, тому що є одним із значних способів пізнання навколишнього простору.

Доведено наукою, що ті діти, які отримали в перші місяці життя досить дотиків, краще і швидше розвиваються, це пов’язано зі збільшенням кількості речовини мієліну, що входить до складу нервових тканин, волокон. Саме тому масаж новонародженим особливо необхідний!

Перед тим, як приступати до масажних процедур, важливо проконсультуватися з лікарем, оскільки існує ряд протипоказань до масажу (запальні процеси, захворювання шкіри, гострі інфекційні хвороби, порок серця, великі пупкові грижі та ін.).

Масаж для дитини невід’ємна частина її розвитку!

Вартість дитячого масажу (20-30 хв.) – 100-150 грн.

Записаться

comments powered by HyperComments

  ПІБ

  Телефон

  Email

  Види послуг

  Додаткова інформація

  Натискання кнопки "Записатися" означає згоду з Політикою конфіденційності