Антистресовий масаж

Антистресовий масаж

Антистресовий масажНе секрет, що від стресу страждають всі системи організму, запускаються процеси передчасного старіння та хронізації запальних захворювань, знижується імунітет.

Кожен з нас щодня піддається стресу в різних його проявах: проблеми на роботі, в сім’ї, фізична та емоційна втома. Ні для кого не секрет, що все це не проходить безслідно – всі проблеми духовного характеру моментально відображаються на тілі людини: у вигляді м’язових блоків та затискачів. Завдання масажиста – оздоровити тіло клієнта на всіх рівнях, усунути наявні проблеми та запобігти виникненню нових.

На семінарах 3Д масаж та антистресовий масаж тіла ми розглянемо механізм формування м’язового напруження та шляхи його зняття, поговоримо про профілактику та різні види впливу на психоемоційний стан людини. Але більшу частину часу ми приділимо практиці. Ви навчитеся правильному положенню тіла та рук при виконанні масажу, освоїте прийоми ефективної релаксації, познайомитеся з різними методиками зняття стресу в умовах масажного кабінету.

Записатися

У програмі курсу крім великого практичного відпрацювання ми розглянемо такі питання:

  • Нейрофізіологічні наслідки стресу.
  • Вплив масажних маніпуляцій на симпатичну нервову систему.
  • Правила складання курсу для кожного клієнта.
  • Психоемоційне налаштування фахівця та ергономіка виконання процедур.

Семінар буде цікавий як досвідченим масажистам, які знайомі з техніками зняття емоційної та м’язової напруги, так і тим, хто тільки збирається зробити перші кроки в світ масажу.

нашому Центрі Ви можете відвідати сеанси нейроседативного (антистресового) масажу, 3Д масажу, іспанського масажу тіла та обличчя, які мають заспокійливу та відновлюючу дію.

А також пройти навчання за такими масажами:

comments powered by HyperComments