Вісцеральна остеопатія

Вісцеральна остеопатія

Вісцеральна остеопатіяВісцеральна остеопатія займається внутрішніми органами, тобто нормалізує роботу печінки та кишківника, покращує травлення та обмін речовин. Цей метод лікування застосовується при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, допомагає усуненню гінекологічних проблем, лікує хронічні захворювання сечостатевої сфери.

Остеопатичні техніки відновлюють внутрішню рухливість органу, в результаті чого поліпшується кровообіг, лімфодренаж, зменшується венозний застій.

Вісцеральна терапія в Харкові, за рахунок оптимізації місцевого кровотоку та нервової регуляції дозволяє усувати хронічні стани (холецистити, гастрити, коліти та ін.) на рівні черевної порожнини, органів грудної клітки та тазу.

Існують вісцеральні методики для усунення проблем, пов’язаних з порушенням рухливості печінки та жовчовивідних шляхів. Ефективне також лікування захворювань на рівні грудної порожнини (захворювання серця, наслідки перенесених пневмоній, хронічних бронхітів, бронхіальна астма). Працюючи на внутрішніх органах, поліпшується кровообіг, лімфовідтік, венозний відтік, функція даного органу.

Також вісцеральна остеопатія сприятливо впливає на роботу урогенітальної сфери, допомагаючи багатьом жінкам позбутися від хронічних процесів на рівні матки, труб та яєчників, а чоловікам позбутися хронічних запальних процесів передміхурової залози.

Вісцеральна остеопатія застосовується також при таких захворюваннях та патологічних процесах: коліти, спайкові процеси викликані оперативними втручаннями або запаленням, порушення функції сечовиділення, дискінезія жовчних шляхів.

Школа остеопатії

comments powered by HyperComments