Вакуумна чистка обличчя – ефективний метод без болю

Вакуумна чистка обличчя – ефективний метод без болю

Вакуумна чистка обличчяВас давно не влаштовує ваше відображення в дзеркалі?
У вас є косметологічні проблеми: акне, вугри, широкі пори, в яких постійно накопичуються забруднення та які викликають запалення та подразнення, різні дефекти шкіри, зниження її тонусу?
Ви мрієте про красиву, сяючу здоров’ям шкіру як у знаменитих актрис з глянцевих журналів та реклами?
Ви спробували різноманітну кількість кремів, масок, але все марно?
Боїтеся механічних чисток?

Як же вирішити ці проблеми та чи вирішувані вони? Звичайно ж так, адже ми живемо в сучасному світі прогресу, де давно існує альтернатива механічному чищенню – це вакуумна чистка обличчя.

Вакуумна чистка – це безболісний та навіть приємний метод апаратної чистки. Виконується чистка за допомогою спеціалізованої насадки, в яку подається повітря з негативним тиском. Насадка стикаючись з поверхнею шкіри масажує та створює надпотужне всмоктування, таким чином, стимулюючи різні шари шкіри, завдяки чому збільшується приплив крові до шкіри, значно поліпшується кровообіг, що сприяє відкриттю забруднених пір, процедура має відмінний лімфодренажний та тонізуючий ефект. Нормалізує роботу сальних залоз. Поліпшується структура шкіри шляхом вироблення колагену.

Вакуумна чистка рекомендується при жирній шкірі, широких порах, вугровому висипі, дефектах шкіри, подвійному підборідді, дрібних зморшках. Чистка може виконуватися не тільки на обличчі, а також в зоні декольте та спини. Не проводиться чистка при дуже сухій та чутливій шкірі, судинних сіточках в області застосування, різних дерматозах та куперозів, в період вагітності та менструації. Після проведення чистки категорично забороняється використання косметичних засобів протягом 12 годин.

Досвідчений косметолог дасть Вам рекомендації як правильно доглядати за шкірою після чистки, допоможе підібрати правильну косметику, яка буде відповідати вашому віку та особливостям вашої шкіри. Вакуумну чистку обличчя можна проводити не частіше ніж один раз на місяць!

Записатися на процедуру вакуумної чистки обличчя

comments powered by HyperComments