Тайський фут масаж

Пориньте в атмосферу стародавнього Китаю! Відчуйте на собі весь багатовіковий досвід тайського масажного мистецтва!

Тайський фут масаж

Мета даного масажу – відновити правильний потік енергії “ци” в організмі. Ще 3000 років тому китайці відкрили, що на поверхні стопи є різні рефлекторні точки, пов’язані з внутрішніми органами. Ефект від масажу стоп сприятливо відбивається на всьому організмі. Фут масаж дозволяє попередити та діагностувати захворювання, покращує самопочуття, розслабляє, і так само знімає набряки та втому стоп, щиколоток та литкових м’язів. Впливаючи на рефлекторні точки стопи спеціальною бамбуковою паличкою, фахівець зможе по вашій реакції розпізнати проблему певного внутрішнього органу та впливаючи на цю точку, поліпшити кровопостачання та тим самим нормалізувати його роботу.

Тайський фут масаж

Коли люди ходили босоніж, фут-масаж був не потрібен, бо рефлекторні зони ступень масажували природним чином. Але в наш час цей вид масажу дуже актуальний.

На людської стопі знаходиться більше 72 тисяч нервових закінчень, які зараз частіше називають акупунктурними точками. Впливаючи на такі точки, масажист може усунути дискомфорт або біль у внутрішніх органах та навіть діагностувати хворобу.

Крім лікувального ефекту фут масаж приносить емоційну та психічну розрядку. Ви розслабляєтеся, весь ваш організм знаходиться в стані спокою та безтурботності… Відчуйте себе особливими та коханими собою! Ваші ноги безсумнівно заслужили трохи уваги та комфорту!!!

Вартість тайського фут масажу (30 хв.) – 100 грн.

Записатися

Купуйте подарункові сертифікати на масаж!Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 3 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Рекомендовані процедури

comments powered by HyperComments