Психологічний тренінг: АРТ-терапія для Закоханих

Унікальний подарунок один одному на День Валентина!

Заняття «АРТ-терапія для Закоханих»

АРТ-терапія для ЗакоханихПрисвятіть час один одному, відпочиньте, відчуєте повноту життя та любові, досліджуйте глибини своєї душі та станьте ближче духовно. Уміння малювати не потрібно, немає завдання малювати красиво або «зрозуміло». Важливо налаштуватися та зануритися в вашу підсвідомість. А допоможуть вам у цьому особливі методи арт-терапії, досвідчений психолог-арт-терапевт та зачаровуюча атмосфера.

14 лютого о 18:00

Вартість для пари –  250 грн. (на двох), ЗАМІСТЬ 500 грн.

Включено всі витратні матеріали.

Після заняття учасникам надається подальша БЕЗКОШТОВНА консультаційна підтримка від експерта. Все, що ви забули або посоромилися запитати на занятті – ви зможете уточнити потім по телефону.

Що дасть вам це заняття?

  • Зрозуміти один одного краще.
  • Розібратися в стосунках, не вдаючись до порад з боку.
  • Поміняти стереотипи, розпізнати помилки, які ми допускаємо у відносинах.
  • Можливість зблизитися та отримати дивовижний, унікальний спільний досвід.
  • Розгледіти внутрішній потенціал вашого партнера.
  • Зміцнити відносини використовуючи компроміси.

Ви побачите, що відбувається у вашій парі як би з боку: себе, свою поведінку по відношенню до партнера, дізнаєтеся справжні мотиви вчинків. Ви зрозумієте, що та яким чином впливає на взаєморозуміння у вашій парі.

Що буде відбуватися на цьому занятті з арт-терапії?

  • Спільно в парі створимо малюнки, які допоможуть висловити ваші почуття, прояснити відносини, поліпшать емоційний стан, допоможуть усвідомити мрії та прагнення. Будемо використовувати вітражні фарби сипні мандали кохання;
  • В результаті тренінгу психолог-арттерапевт допоможе скорегувати тонкі суперечності, вийти на новий рівень відносин та довіри, випробувати нове, зовсім іншу якість кохання;
  • Також, ви отримаєте домашні завдання, які допоможуть вашій внутрішній роботі та закріплять досягнуті результати.

Результат залишиться з вами надовго!

Практики, які будуть використовуватися на цьому занятті, мають назву «ресурсних». Це означає, що створений вами «шедевр» буде ще довго «живити» вас новими, більш глибокими відкриттями. Повертаючись до нього час від часу, в різному настрої, розглядаючи з різних ракурсів, ви будете переходити на новий рівень розуміння ваших відносин, любові до себе, до партнера та світу в цілому. Ви отримаєте справжнісінький «талісман» кохання та хороше «щеплення» від проблем у відносинах!

Для кого це заняття?

– Для всіх, хто хоче зробити свої відносини міцніше.
– Для майбутніх молодят.
– Для тих, хто скоро стане батьком.
– Для сімейних пар зі стажем.
– Для тих, хто відчуває «тертя» в відносинах.

На заняття можна прийти й одному, без партнера, якщо ви хочете пропрацювати тему відносин самостійно. Також, можливо вас зацікавить заняття «Арт-терапія для жінок»

Важливо!

Лізти в душу тут ніхто не буде. Завдання психолога полягає в тому, щоб підвести вас до самостійного усвідомлення себе або ситуації (так званому, інсайту, осяяння). Те, що ви розумієте, усвідомлюєте та розкриваєте для себе – знаєте тільки ви. Якщо вам комфортніше працювати з психологом наодинці або хочете обговорити особисті питання, – запишіться на індивідуальну консультацію або прийом в парі.

Приходьте з дорогою вам людиною, та станьте ще щасливішим!

Довідки за телефонами:
(096) 272-38-24
(093) 74-35-808
(099) 31-75-899

comments powered by HyperComments