Майстер-клас “Арт-терапія для друзів і колег”

Майстер-клас “Арт-терапія для друзів, колег”

Арт-терапія для друзів, колег

Мистецтво прийнято вважати творчістю індивідуальною. На відміну від музики, театру, де є індивідуальні виконавці та колективи, причому колектив може бути від невеликого ансамблю до симфонічного оркестру. В оркестрі кожен робить свій внесок у спільну справу і кожен виконавець вносить свою частку в результат.

А якщо спробувати намалювати колективну картину, бути задіяними героями в казці, створити з підручних матеріалів мандалу, колаж, зліпити герб компанії? Причому за всіма правилами і якими можна буде милуватися, приємно буде згадати, прикрасивши хол, кабінети?

Виявляється це можливо. Створюючи, щось колективом (5-7 чоловік), такий процес:

по-перше, несе в собі багато дуже цікавих моментів,

по-друге, абсолютно розриває наші шаблони про мистецтво, дозволяє відкрити зовсім нові якості і відстежити свої життєві стратегії.

При цьому створюється малюнок, який навряд чи ви б намалювали сам. Приблизно як одній людині зіграти за оркестр. Таке може зробити хіба, що звукорежисер на комп’ютері.

Процес колективної роботи несе в собі багато аспектів:

– творчих,

– психологічних,

– терапевтичних

– і один з головних – це взаємодія з іншими людьми.

У колективному процесі, ви постійно контактуємо один з одним. До речі, в сучасному світі – це нормальне явище. Бізнес, можна сказати, одержимий створенням команд однодумців тому, що це ефективно. Коли людина працює в команді, вона повинна знаходити з ними спільну мову, щоб взаємодіяти, довіряти партнерам, передоручати частину своїх справ іншим і виконувати, щось для них. І лідер, і виконавець залежать від всієї команди.

Коли хочеться все зробити самому найкращим чином, участь інших людей може бути дискомфортною. Ти задумався, а за тебе вже домалювали, зліпили, приклеїли.

Як ви сприймаєте втручання інших людей в свою роботу?

Як допомогу або як перешкоду, яка руйнує Вашу прекрасну ідею?

Ми всі хочемо отримувати допомогу від навколишнього світу, але не завжди готові її розпізнати і отримати. Колективна робота дозволяє цю стратегію відстежити і навіть змінити, щоб жити з миром в гармонії. Одна справа, говорити, як ти любиш світ, а інше коли по твоему малюнку малює хтось інший. Це показує наше прийняття чи неприйняття на практиці.

Процес колективної роботи показує і інші наші стратегії. Що мені комфортніше, бути лідером або відомим, тобто створювати нове зображення або допрацьовувати готове, малювати тільки на «своїй» частині листа або на «чужих територіях». Всі ці варіанти ви відчуєте в цьому процесі.

І в цьому процесі встановлюються цілком чіткі правила, наприклад, не можна одній людині виходити з процесу до кінця малювання.

Якщо знову провести порівняння з музикою, то такий процес можна порівняти з Джем-сейшн, коли музиканти грають разом без репетиції.

Ви прекрасно проведете час. Здивуйте своїх друзів, колег.

Ціна, час проведення і місце обговорюється з замовником індивідуально.

Оплата не пізніше 3-х днів до семінару.

Хто веде заняття:
Арт-коуч, психолог, логопед, експерт з комунікації Світлана Весніна

ЗАПИСАТИСЯ:

за моб. тел.: 067-30-87-080, 093-74-35-699, 099-30-87-080

comments powered by HyperComments