Йога

Наш Центр Здоров’я, Краси та Успіху пропонує записатися на йогу. Ми допоможемо вам стати привабливішими.

Йога є унікальною і ефективною оздоровчою методикою. Вона складається з комплексних фізичних вправ, доповнених дихальними техніками, вимагає граничної концентрації уваги.

Записатися на йогу

Йога для новачків

Йога для початківців допоможе змінити життя на краще. Натренує тіло, дозволить поліпшити фізичний стан. Регулярно практикуючи йогу, можна домогтися чудових результатів. Виконання асан рекомендовано людям різного віку, включаючи дітей і вагітних. В освоєнні дихальних практик немає нічого складного, якщо займатися під керівництвом досвідчених наставників.

Йога для схуднення

Багато людей на власному досвіді зрозуміли, що йога для схуднення допомагає знизити вагу, в короткі терміни привести тіло в форму. Регулярні заняття сприяють:

 1. Спалюванню жирових відкладень.
 2. Підтягуванню фігури.
 3. Поліпшенню самопочуття.

Худнути за допомогою йоги досить просто. Це більш щадний варіант в порівнянні з виснажливими тренуваннями в спортивному залі.

Заняття йогою в період вагітності

Не менш корисна йога для вагітних. Практикувати асани рекомендується в першому триместрі, необхідно виключити ті, що вимагають різкої зміни положення тіла.

У другому триместрі неприпустимо робити асани, лежачи на животі.

Напередодні пологів фахівці радять більше займатися дихальними практиками.

Жінкам, які раніше не практикував йогу, потрібно відвідувати спеціальні групи для вагітних. Займатися можна на будь-якому терміні, але тільки після отримання дозволу від лікаря і під керівництвом досвідченого інструктора, здатного правильно розрахувати навантаження.

Йога під час вагітності робить менш вираженими прояви токсикозу, позбавляє від болю в спині, зменшує ризик появи розтяжок, зміцнює м’язи тазу і спини. У вагітних жінок, які практикують асани, рідко бувають набряки і відчуття тяжкості в ногах. Вони зберігають позитивний настрій перед пологами. Йога готує жіночий організм до народження дитини, зменшує больові відчуття під час перейм.

Йога для хребта

Величезну користь приносить йога для спини. Це доступна і ефективна методика відновлення хребта. Вправи сприяють:

 1. Поліпшенню постави;
 2. Зміцненню м’язів, підтримки хребта;
 3. Нормалізації кровообігу;
 4. Усуненню зажимів нервових закінчень в спині;
 5. Розвитку гнучкості і рухливості хребта.

Йога для дітей

Йогою можуть займатися навіть діти. Вона формує гарну поставу і виправляє порушення, що вже з’явилися. Сприяє розвитку гнучкості і координації. Вчить управляти власним тілом і різними м’язовими групами. Завдяки регулярним заняттям йогою поліпшується робота імунної системи, розвивається увага. Подібні практики допомагають позбавлятися від запорів, приводять у норму травлення, вчать тримати себе в руках.

Щоб займатися йогою, необов’язково мати гарну фізичну підготовку

Записатися

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми знаходимося?

м. Харків, пр-т Московський 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 3 поверх, режим роботи з 9:00 до 21:00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Відгуки

Відгук на зайняття йогою

  ПІБ

  Телефон

  Email

  Види послуг

  Додаткова інформація

  Натискання кнопки "Записатися" означає згоду з Політикою конфіденційності