Депіляція

Воскова депіляція

Воскова депіляція –  доступна, хоча та дещо болюча процедура видалення небажаного волосся, яка проводиться на різних ділянках тіла, забезпечує тривалий результат, практично не має протипоказань. Також воскову депіляцію називають біоепіляцією, тому що віск містить натуральні компоненти, які сприятливо впливають на шкіру.

Для депіляції чутливих зон (область бікіні, обличчя, пахви) використовується гарячий віск.

Для депіляції рук, ніг – теплий віск.

Для депіляції всіх зон застосовується віск комфортної для тіла температури, що допомагає зменшити больові відчуття та добре вирвати волосся. Залежно від типу шкіри та волосся підбирається певний вид воску. Якщо воскову депіляцію робити регулярно (1 раз в 3-4 тижні), волосся буде відростати повільніше та з часом стануть рідше, тонше та м’якше, а шкіра буде гладкою та шовковистою. Головне правило – довжина волосся повинна бути 3-5 мм, за 2 дні до депіляції необхідно скрабувати потрібну зону, не наносити крема, масла, лосьйони, не відвідувати солярій, а також небажано користуватися бритвою, кремом для депіляції між процедурами. Після депіляції протягом доби утриматися від водних та сонячних процедур.

Воскова депіляція проводиться за допомогою тільки якісного італійського воску, до та після депіляції – професійні засоби, обов’язково – одноразові матеріали, тальк, стерильність.

Кожна представниця прекрасної статі хоче бути красивою, привабливою, бажаною. Саме доглянута дівчина завжди привертає до себе увагу, оскільки доглянутість підвищує впевненість в собі, а значить та привабливість. Після процедури воскової депіляції ви відчуєте себе чарівною, ваша шкіра буде ніжною, гладкою та бездоганною.

Ціни на депіляцію:

Бікіні – 170 грн.
Глибоке бікіні – від 250 грн.
Пахви – 70 грн.
Руки повністю – 100 грн.
Ноги до коліна (з коліном) – 150 грн.
Ноги вище коліна – 100 грн.
Ноги повністю – 250 грн.
Обличчя – від 50 грн.
Сідниці – від 50 грн.
Живіт – від 50 грн.
Робота з вросшим волоссям + 50 грн.

Купуйте подарункові сертифікати!
Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 3 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

comments powered by HyperComments