Навчальний курс “АРТ-терапіЯ. НАВЧАННЯ”

Це глибоке та захопливе занурення в арт-терапію – в метод творчого самодослідження та глибинної психотерапії. Курс дає можливість отримати власний досвід проходження ефективної арт-терапії та надає широкі можливості для практичного вивчення арт-терапевтичної роботи з різними запитами клієнтів.Арт-терапія навчання

I. БАЗОВИЙ КУРС
Навчальна програма проходить з 2008 року в багатьох містах України та добре зарекомендувала себе як ефективний базовий курс арт-терапії. У процесі навчання ви зможете також отримати особисту арт-терапію – делікатне занурення у власний внутрішній світ та розкриття творчого потенціалу.
Для психологів, педагогів, тренерів, студентів та всіх, хто цікавиться психологією, творчістю та розвитком своєї особистості. Курс складається з 15 занять, 14 навчальних заняття + 1 заняття контрольна (творча) робота та сертифікація. Заняття проходять 1-2 рази на тиждень – по 2 години. За погодженням з групою: вранці, вдень або ввечері, можливо і в вихідні дні.
В результаті навчання Ви ознайомитесь з такими напрямками арт-терапії як:
+ Ізотерапія, малюнок – 5 техн.
+ Казкотерапія – 2 техн.
+ Пісочна терапія
+ Маскотерапія
+ Куклотерапія- 2 техн.
+ Кольоротерапія
+ Танцювальна терапія
+ Мандалотерапія- 2 техн.
+ Фототерапія
+ Бібліотерапія (вірші)
+ Робота з глиною
+ Робота з пластиліном
+ Вітражний розпис
+ Музикотерапія
+ Арт-терапія плетінням
+ Ресурсна арт-терапія

Наше навчання направлено на ознайомлення з практикою використання методу Арт-терапії в психологічному консультуванні на індивідуальних та групових заняттях, тренінгах. Навчальний матеріал надається у вигляді міні-лекцій, друкованого матеріалу, сучасних статей, практичних вправ. Здійснюється аналіз робіт.

За час навчання на Курсах:
– ви придбаєте досвід практичного використання арт-терапії в групі та індивідуально;
– зможете інтерпретувати, прогнозувати, корегувати поведінку іншої людини, спираючись на невербальні компоненти людського прояву та продукту арт-діяльності;
– придбаєте навички саморефлексії, емпатії, формування професійної самосвідомості та етики;
– отримаєте можливість розвинути здатність реалізації творчого підходу до вирішення професійних завдань;
– дізнаєтеся та опануєте на практиці більш як 20 технік на основі арт-терапії;
– мобілізуєте свій власний творчий потенціал та отримаєте досвід як клієнта, так й консультанта.

Записатися

Необхідні матеріали: фарби, пензлики, папір, ножиці, клей, пластилін, ін. Творчі матеріали: клаптики, стрічки, намистинки тощо. А також кілька журналів. Також ми будемо використовувати фотографії, предмети (іграшки). По вашому запиту можуть додатися техніки та творчі матеріали для їх виконання. Всі матеріали й надалі стануть у пригоді у Вашій роботі з клієнтами.

Сертифікат Арт-терапія навчання Сертифікат Арт-терапія навчання

Сертифікат Арт-терапія навчання Сертифікат Арт-терапія навчання

Сертифікат Арт-терапія навчання Сертифікат Арт-терапія навчання

Сертифікат Арт-терапія навчання Сертифікат Арт-терапія навчання

По закінченню навчання у вас є можливість отримати сертифікат– залік (перевірка отриманих знань), що підтверджує навчання за програмою «Арт-терапіЯ в психологічному консультуванні» із зазначенням загальної кількості навчальних годин.

Керівник курсу:Світлана Володимирівна Весніна – професійний психолог, сертифікований арт-терапевт, психоаналітик, експерт-тренер.
Групи набираються за 4-5 чол. Вік не обмежений!
Увага! Одяг не повинен сковувати рухів, змінне м’яке взуття обов’язкове. У вартість входять кава-брейки та базові художні матеріали.
Телефонуйте. Будемо вам раді.
Початок занятьчерез кожні два місяці, див. розклад тренінгів (індивідуально – в будь-який час)
Контактний e-mailvesninacomua@gmeil.com
Телефони</td>067-30-87-080, 093-74-35-699, 099-30-87-080
Вебсайтvesnina.com.ua

Навчання арт-терапії Навчання арт-терапії

Навчання арт-терапії Навчання арт-терапії

II. Поглиблений КУРС  “АРТ-психотерапії. Глибинні техніки.“.

Цей курс створений для ефективного вивчення глибинних технік в арт-психотерапії для індивідуальної та групової роботи психолога. Він має в собі техніки, лекції під запис, розбір прикладів з практики, докладне вивчення специфіки роботи в складних випадках з дітьми та з дорослими клієнтами. Заняття проходять в міні групі або індивідуально в форматі 10% лекції + 90% практики, 1-2 рази на тиждень по 2 години. Тривалість всього курсу 8 занять або залежить від напрямку.

Глибинні техніки:

  • антистресові заняття (4 заняття)
  • робота зі сновидіннями (8 занять)
  • складних випадків (4 заняття)
  • ранні дитячі травми
  • пісочна терапія (1 заняття – 4 години)
  • гроші та відносини (2 заняття по 4 години)
  • робота з залежністю та ін.

По завершенні програми сертифікація – залік (перевірка отриманих знань).

III. ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ АРТ-терапії

Це глибоке та захопливе занурення в арт-терапію – в метод творчого самодослідження та глибинної психотерапії. Курс дає можливість отримати власний досвід проходження ефективної арт-терапії та надає широкі можливості для практичного вивчення арт-терапевтичної роботи з різними запитами клієнтів.

1-2 рази на тиждень за 1.5 години. Тривалість всього курсу 15 занять. Сертифікат.

IV.  Дистанційне навчання.
Програма: лекції + практика, сертифікація.
Заняття містять всю базу арт-терапії – техніки, теорію під запис та на самостійне вивчення, специфіку роботи з дітьми та з дорослими клієнтами в індивідуальному та груповому форматі.
Заняття можуть проходити в міні групі, так й індивідуально в форматі скайп-конференції 1-2 рази на тиждень в ранковий та вечірній час (точний час обговорюється з учасниками) за 1,5 години. Тривалість всього курсу – 15 занять.
Роботи з арт-терапії

ПСИХОЛОГ – АРТ-ТЕРАПЕВТ

Бути арт-терапевтом – це також справжнісіньке мистецтво! Кваліфікований фахівець в області арт-терапії та психології творчості здатний допомогти людині вирішити найрізноманітніші проблеми: внутрішньоособистісні та міжособистісні конфлікти, проблеми вибору та самоактуалізації, негативні емоційні стани, психологічні травми та багато іншого. Метод арт-терапії має м’який вплив, дозволяє людині безпосередньо стикнутися зі своїм Я, своїми бажаннями, мріями, страхами, тривогами, побоюваннями, гнівом, спогадами. Техніки арт-терапії – справжні ключі до несвідомого людини! Мистецтво арт-терапевта засноване на знанні психології творчості, та полягає в правильному та відповідному саме для даного клієнта підборі видів арт-терапії, технік арт-терапії, у творчому перетворенні та поєднанні між собою прийомів арт-терапії!

МЕТОД АРТ-ТЕРАПІЇ

Метод арт-терапії – це поєднання мистецтва та терапії для досягнення єдиної мети – психологічної допомоги клієнту. Для клієнтів, які раніше були не знайомі з терапією мистецтва (арт-терапевтичні техніки) – це дуже важлива робота сенсорних, емоційних та свідомих переживань у вільному експериментуванні з творчим матеріалом. Арт-терапія об’єднує ряд напрямків (види арт терапії), в основі яких різні види творчої діяльності: музична терапія (музикотерапія), кольоротерапія (психологія кольору), малюнкова терапія (ізотерапія), фототерапія, казкотерапія, ігротерапія, куклотерапія, пісочна терапія, робота зі снами. Використання арт-терапевтичних технік дає відмінні результати в роботі з дорослими та дітьми. Основною перевагою є те, що дана форма терапії дуже комфортна для клієнта.

ЯК ЗАСТОСУВАТИ техніки АРТ-ТЕРАПІЇ НА ПРАКТИЦІ

Ефективність методів арт-терапії кожен не раз сам перевіряв на практиці: наприклад, якщо ви втомилися після трудового дня – ви можете включити диск зі спокійною музикою. Слухаючи музичні фрагменти, Ви можете розслабитися та позбутися від поганого настрою, ось вам і використання музикотерапії! Можливі й інші варіанти, щоб відпочити: візьміть аркуш паперу, олівці або фарби та займіться малюванням; візьміть фотоапарат, вийдіть на вулицю та займіться “фотополюванням” – фотографуванням усього, що приверне Вашу увагу. Вередує дитина? Візьміть книгу з найулюбленішими дитячими казками або дістаньте з полиці іграшки, допоможіть дитині відреагувати за допомогою гри на негативну ситуацію; можливо вийти з нею на вулицю та в пісочниці пограти з піском. Результати не змусять себе довго чекати, вони – вражають!

ДЕ МОЖНА НАВЧИТИСЯ АРТ-ТЕРАПІЇ?

У нашому центрі є курс навчання з арт-терапії. Це програма, яка дає можливість на практиці вивчити базовий арсенал засобів, прийомів арт-терапії, вправ, навчитеся вміло їх використовувати при роботі як з дорослими, так і дітьми.
Програма навчання розроблена для слухачів з вищою та середньою спеціальною освітою та дозволяє отримати якісну та потрібну освіту з Арт-терапії в максимально зручній для вас формі.

Поспішайте оволодіти мистецтвом арт-терапії в нашому центрі!

ДЕ ПРАЦЮЄ АРТ-ТЕРАПЕВТ?

Спектр проблем, які можна вирішити методом арт-терапії, дуже широкий. А тому, пройшовши навчання даним напрямком, Ви зможете успішно використовувати його в медичних, психологічних та педагогічних центрах, які надають допомогу як дітям, так і дорослим, а також використовувати метод арт-терапії в приватній психологічній практиці.

Хочу записатися

price

Мої послідовники. Психологи. Випуск 2017

Відгук з курсу Арт-терапія навчанняВідгук з арт-терапії

comments powered by HyperComments