АРТ-психологія

Творчість та колір

АРТ-психологіяАРТ-психологія

Арт-терапія – це розвиток своїх творчих здібностей, відкриття нових ресурсів і, отже, можливість для людини стати і в житті більше творчим і гнучким. Арт-терапія це не тільки психологія, але ще й задоволення та радість від самого процесу творчості, можливість побути творцем та повернути собі легкість дитинства, коли ми були вільні та спонтанні в вираженні своїх почуттів, з цікавістю брали нове.

І почати потрібно з кольоротерапії – розділу психології про значення кольору та його вплив на настрій та самопочуття людини. Колір – це фарби в нашому житті – і в прямому, і в метафоричному сенсі.

У кожного є свої улюблені кольори, але є й загальні, які для багатьох є символами чогось, наприклад, весни.

Зелений колір. Це колір молодості, нового циклу життя. Зелений колір насамперед асоціюється у нас з пожвавленням природи після зими, з відродженням, пробудженням. Кожен раз навесні ми спостерігаємо диво – як рослини пробиваються крізь товщу землі, тягнуться до сонця. І на підсвідомому рівні ми реагуємо на зелений, як на колір життя, надії, енергії. Зелений одночасно заспокоює та тонізує – цей колір життєво необхідний нам, як нагадування про свій внутрішній потенціал, про здатність до оновлення.

Жовтий колір. Це символ сонця, тепла, початку дня. Сонце – це світло, яке дозволяє нам побачити світ, збільшити простір, прибрати кордони, позбутися від усього, що пригнічує. Там, де є жовтий – немає місця поганому настрою та депресії. Як сонце наповнює дозріваючий плід своєю енергією, так і жовтий колір наповнює нас життєвою силою.

Помаранчевий колір. Колір свята та гарного настрою. Цей колір додає тепла та гостроти в нашу палітру відчуттів – як спеції, які часто бувають помаранчевого кольору.

Включення цих кольорів та їх відтінків у ваше життя дасть поштовх до позитивних змін, дасть можливість впустити «весну» в себе, поліпшить настрій та контакт з оточенням. Питання – як це зробити? Відволіктися від шаблонів, піти по нестандартному шляху. Змінити колишні звички та додати нові.

АРТ-психологіяУВАГА!
ПРАКТИКА АРТ-терапії.       12  ДНІВ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ!
Періодично проводяться  ЗАНЯТТЯ для НОВАЧКІВ!

Базовий курс 10-12 занять, по 2,5 години, щоп’ятниці.
Щоб забронювати за собою місце в групі, необхідно записатися! 

Психологія AРT-терапії

АРT-терапія активізує праву півкулю, дає можливість бути більш гнучким у виборі варіантів дій, прислухатися до своєї інтуїції.

АРT-терапія благотворна з точки зору фізіології – в процесі творчості відновлюється артеріальний тиск, повертається природний ритм дихання, знімається м’язове напруження, поліпшується робота центральної нервової системи.

АРT-терапія – це мова кольору та образів, яка безпосередньо працює з підсвідомістю. Психологічні питання вирішуються м’яко, необов’язково про них говорити та аналізувати причину виникнення проблемного стану.

АРT-терапія практично не має протипоказань. Корисна дітям та дорослим, ефективна при відновленні після стресу або захворювань.

АРT-терапія – це задоволення бути спонтанним, вільним у самовираженні, робити щось своїми руками.

АРT-терапія – це творчість та самопізнання. Якщо ви жодного разу не чули, що таке арт-терапія, то зараз дуже вдалий час, щоб почати це знайомство.

Спробуйте зробити щось нове!

Поставити свої запитання та отримати консультацію, Ви можете звернувшись
за моб. тел .: 067-30-87-080, 093-74-35-699, 099-30-87-080
Skype: vesnina_s_v
e-mail: vesninagroup@gmail.com

Запис на консультацію обов’язковий!!!

Додаткова інформація

price

comments powered by HyperComments