Остеопатія. Коротко про головне

Остеопатія. Коротко про головне

Остеопатія. Коротко про головне

Остеопатія – це напрямок немедикаментозної і не хірургічної альтернативної медицини, яка спрямована на відновлення організму. Її основна мета – нормалізувати роботу опорно-рухового апарату, нервової, кровоносної, лімфатичної систем, а також внутрішніх органів. Ця система знань будується на законах фізіології, анатомії, біомеханіки, гідродинаміки, рефлексології, аналізу способу життя людини починаючи з моменту розвитку в материнській утробі, народження і до моменту звернення.

Основна ідея остеопатії полягає в тому, що вона розглядає організм людини цілісно, як єдину взаємопов’язану систему. Відповідно, лікування спрямоване не на конкретний проблемний орган, а на лікування причини даної проблеми і запуск внутрішніх механізмів самовідновлення. Цим остеопатія відрізняється від мануальної терапії, яка використовує набір конкретних маніпуляцій без урахування концепції єдності систем організму. Остеопатичні техніки м’якіші, акцент робиться на всіх рівнях впливу: структурному, фасціальному, судинному, нервовому та інших. Масаж, який також часто плутають з остеопатією, не має з нею нічого спільного.

Записатися на прийом

Кому може допомогти остеопатія?

  • ПРОБЛЕМИ ОПОРНО-РУХОВОГО АПАРАТУ (біль в різних частинах тіла, простріли, скутість рухів, набряки, м’язові напруги, плоскостопість, О- і Х- образні ноги, hallux valgus, бруксизм, пологові травми, ДТП, гематоми та ін.),
  • ЗАХВОРЮВАННЯ ВНУТРІШНІХ ОРГАНІВ (запори, коліки, метеоризм, опущення органів, гастрит, холецистит, панкреатит, бронхіт, сечовидільної системи, спайковий процес, енурез та ін.),
  • ГІНЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ (порушення менструального циклу, болісні місячні, складність завагітніти, болі в малому тазі, полікістоз, сексуальні розлади та ін.),
  • НЕВРОЛОГІЧНІ РОЗЛАДИ (головні болі різної природи, оніміння, неврози, запаморочення, шум у вухах, порушення сну, непритомність, порушення зору та ін.),
  • ЕНДОКРИННА ПАТОЛОГІЯ,
  • СТОМАТОЛОГІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ І ВТРУЧАННЯ (брекети, видалення зубів, паротити, болі в щелепі, погано відкривається рот, імплантація зуба та ін.),
  • КОСМЕТОЛОГІЧНІ ЗМІНИ (постава, зайва вага, в’ялість шкіри, викривлення носа, асиметрія обличчя, зморшки, птоз щок, не рівний колір обличчя, висипання та ін.)

Школа Остеопатії

Остеопату не потрібні прилади, таблетки або інструменти – вся справа в чуйних, тренованих пальцях, які при торканні до тіла, розпізнають проблемні ділянки і відразу можуть почати виправляти порушення.

Як проходить прийом остеопата

Як проходить прийом остеопата

Прийом остеопата включає:

  • збір анамнезу;
  • огляд;
  • проведення ряду спеціальних ручних тестів з натягуванням м’язів і фасцій.

Після проведення тестів і виявлення ділянок, які потребують корекції, лікар-остеопат приступить безпосередньо до лікування. Кількість методів і прийомів впливу у остеопатії величезна, що дозволяє підібрати індивідуальну схему лікування, окремо в кожному клінічному випадку, з огляду на особливості осередку ураження, віку, компенсаторних проявів, особливостей анатомічної будови, способу життя та інших факторів.

Переваги остеопатії

Переваги остеопатії - діагностика без помилок

Діагностика без помилок

Лікар-остеопат розглядає захворювання не як сукупність симптомів, а як проблему всього організму в цілому. Від рук фахівця не сховаються давні травми, стресова напруга м’язів і зв’язок, зміщення і зміни структури внутрішніх органів.

Переваги остеопатії - безболісне лікування

Безболісне лікування

При правильному підборі остеопатичних технік навіть корекція серйозних порушень виконується абсолютно безболісно для пацієнта. Грубий вплив виключено. Лікар працює в межах фізіологічних бар’єрів тканин. Його головна мета – дати організму імпульс до самостійного відновлення.

Переваги остеопатії - альтернатива хірургії

Альтернатива хірургії

У разі травм, застійних явищ в кровоносній системі і захворювань опорно-рухового апарату курс лікування у остеопата може стати повноцінною альтернативою хірургічному втручанню. У розпорядженні лікарів є ефективні методики корекції деформацій хребта, плоскостопості, варикозного розширення вен та ін.

Переваги остеопатії - зниження медикаметозного навантаження

Зниження медикаметозного навантаження

Чим менше лікарських препаратів Ви приймаєте, тим нижче ризик зіткнутися з побічними ефектами лікування. Остеопатичний вплив дозволяє істотно знизити медикаментозне навантаження на організм при ендокринних патологіях, захворюваннях дихальних органів і запальних процесах в органах малого тазу.

Переваги остеопатії - відчутний ефект через кілька сеансів

Відчутний ефект через кілька сеансів

Почавши лікування у остеопата Ви відчуєте ефект вже через кілька процедур. Для закріплення результату знадобиться короткий курс від 4 до 8 сеансів, які проводяться з інтервалом в 1-2 тижні.

Хочу на прийом!

Остеопатія. Коротко про головне

Лікар-остеопат знаходить справжню причину нездужання, навіть якщо на перший погляд вона лише побічно пов’язана з симптомами, які Вас турбують.

Остеопат активує здатність організму до самовідновлення, тому методи остеопатії ефективні не тільки в разі травм, але і при захворюваннях нервової системи, шлунково-кишкового тракту, органів дихання і малого тазу. Звичайно, остеопатія – не панацея, але поліпшення самопочуття і якості життя гарантовано завжди!

comments powered by HyperComments