Остеопатія допомагає дорослим

Остеопатія допомагає дорослим

Остеопатія допомагає дорослимМлявість, сонливість, швидка стомлюваність – начебто здоровий, конкретно нічого не болить, а сил немає. Вам кажуть, що це неминучі супутники стресу, з яким доводиться щодня боротися. У кращому випадку, пропишуть вітаміни або порекомендують антидепресанти – ціни на них чималі, а чи допоможе … може бути, але швидше за все ненадовго.

Ще гірше, коли є біль, яка вимотує, заважає виконувати свої обов’язки, позбавляє можливості отримувати задоволення від життя.

Постійно головний біль, що повертається. Радикуліт, від якого немає порятунку. Міжхребцеві грижі, через які біль з’являється непередбачувано та поширюється по всьому тілу. Болісна та тривала реабілітація після травм. Біль завжди невчасний. Перепробували все, та ніщо не допомагає надовго? Зверніться до остеопата!

Щоб стати по-справжньому здоровим – потрібно налаштувати свій організм на здоров’я. І допомогти в цьому Вам може «професійний настроювач» – лікар остеопат, що попереджає, діагностує та виправляє проблеми вашого тіла. У Центрі Здоров’я, Краси та Успіху «The Vesnina Group» зможуть Вам допомогти!

Хто такий лікар-остеопат?

Дотримуючись визначення Всесвітньої організації охорони здоров’я, здоров’я – це стан абсолютного фізичного, ментального та соціального добробуту, при повній відсутності будь-якої хвороби або слабкості. Остеопатія, погоджуючись повністю з цим визначенням, додає до нього важливу складову здоров’я – здатність організму адаптуватися до навколишнього середовища.

Основний принцип остеопатії – сприймати людину в її цілісності, не розділяючи на органи та хвороби.

Людина – складна та дуже тонка структура, створена природою з високою точністю та, в той же час, ніжністю. Нас з дитинства вчать, як користуватися складними побутовими приладами, та навіть набагато менш складними іграшками, але дуже рідко звертають увагу на те, як важливо навчити людину користуватися своїм організмом, який значно складніший, ніж будь-який побутовий прилад.

Високопрофесійний лікар-остеопат Центру Здоров’я, Краси та Успіху «The Vesnina Group» допоможе Вам розробити власну інструкцію, та використовувати свій організм з максимальною користю та задоволенням.

Кому допоможе остеопатіяКому допоможе остеопатія

Остеопатичне лікування допоможе тим, кого мучать болі невідомого походження, часті головні болі, в тому числі мігрені, болі в спині, шиї, незрозумілі тягнучі відчуття в руках та ногах. Радикуліти, міжхребцеві грижі, наслідки травм, післяопераційні стани, в тому числі й після імплантації зубних протезів – все це в області впливу лікаря остеопата.

Крім яскраво виражених больових синдромів існує безліч інших, незрозумілих, часто важко описуваних станів, таких як млявість, хронічна втома, сонливість, швидка стомлюваність, неуважність, схильність до простудних захворювань, апатія. Багато з цих станів спровоковані давніми, непоміченими або забутими травмами, дрібними хірургічними втручаннями, іноді – наслідками родових травм, які були не виправлені в дитинстві та проявляються з віком все сильніше.

Чим відрізняється прийом остеопата

Способи лікування в остеопатії відрізняються від звичних більшості сучасних людей, а прийом остеопата – від прийому будь-якого іншого лікаря. І одна з головних відмінностей полягає в увазі лікаря до клієнта!

Досліджуючи руками тіло клієнта, чуйно вловлюючи зміни щільності та температури, часто абсолютно незначні за розмірами та непомітні самому клієнту, лікар-остеопат визначає причину дискомфорту, що привела пацієнта в Центр.

У ній немає нічого дивного чи чарівного – ефект, який досягається під час лікування, хоч та здається часто дивом, ґрунтується на відпрацьованій теоретичній базі, практиці, досвіді та глибоких знаннях фізіології та анатомії.

Тому все частіше люди йдуть за допомогою до остеопата, щоб бути здоровими!

Записатися

comments powered by HyperComments