Масаж. Вплив тактильного контакту

Масаж. Вплив тактильного контакту

Масаж. Вплив тактильного контакту

В епоху динамічного прогресу, яка торкнулася і сфери косметології і масажу, коли розвиваються і стають доступними різноманітні технічні можливості для вдосконалення обличчя і тіла, попит на ручний масаж і процедури не падає.

Чому люди, які випробували на собі дію масажу залишаються йому вірні, а в Японії, відомій на весь світ розвиненими технологіями, користуються популярністю масажні школи і найрізноманітніші види масажу. Очевидно, що людина – це соціальна істота, люди люблять відчувати взаємне дотик, погладжування і тактильне відчуття і потребують їх набагато більше, ніж нам здається.

Сучасний світ диктує свої правила в соціумі, виключає тактильний контакт, встановлює дистанцію при спілкуванні, під час якої не відчувається ні запаху шкіри, ні тепла тіла співрозмовника. Можливо це пояснює тягу людства до експериментування з матеріалами, з яких виготовляється текстиль, з метою створення максимального тактильного комфорту.

Дотики відіграють значну роль в житті людини, в формуванні адекватного мислення і емоційного розвитку з самого раннього віку. Згадаймо дітей, як вони потребують тактильному контакту з батьками, який виражається в обіймах, в погладжуваннях, в будь-яких дотиках з боку рідних людей. Все це дає дитині відчуття любові і потрібності, формує стійку психіку, зміцнює впевненість в собі, що забезпечує подальший правильний розвиток особистості.

Після одного сеансу масажу мінімум поліпшується емоційний фон і підвищується опірність організму. Дуже часто косметологи і масажисти відзначають як “розквітають” клієнти після їх дій.

Виявляється, руки людини мають інфрачервоне випромінювання, яке поступово посилюється протягом масажу, під час виконання прийомів розтирання і розминання. Інфрачервоний вплив на шкіру знижує спазм капілярів, відновлює мікроциркуляцію, підсилює приплив кисню до шкіри і може створити ефект знеболення.

Крім інфрачервоного випромінювання, руки людини мають електростатичну напругу, фактично під час проведення масажу відбувається електровплив струмами малих величин, що дає відновлювальний і тонізуючий ефект. Цим можна пояснити те почуття, яке ми відчуваємо, як тільки виходимо після сеансу масажу.

Якщо ви відчуваєте себе якось неспокійно або негармонійно, однозначно варто спробувати записатися на масаж і після декількох сеансів ви відчуєте себе значно краще.

Записатися на масаж

comments powered by HyperComments